DD-WRT jako client

Cześć wszystkim,
Walczę ze swoim tp linkiem i próbuję go ustawić w trybie clienta. Wydaję mi się, że wszystko mam ustawione poprawnie, a jednak nie chce mi to działać. TP-link z wrt w ogóle nie chce się połączyć z siecią "matką". Poniżej przedstawię screeny mojej konfiguracji bo w końcu zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów:

Tutaj jeszcze główne ustawienia:

Router IP ustawione na 192.168.2.1, bo główny router posiada 192.168.1.1
I ustawienia głównego routera:

Ten TP-Link to WR740N. Dodam jeszcze, że na głównym routerze nie posiadam żadnych filtracji mac, ani innych tym podobnych rzeczy. Wiecie może jak to zgrać ze sobą żeby działało?

nie mam pojęcia czy o to chodzi, ale na "dzień dobry" zmieniłbym:
"n only" na "b,g,n"
a pasmo z 40MHz na 20MHz lub automat
i hasło na coś prostego 10-znakowego (moje ulubione testowe hasło to 1234567890 :D)
bo w tej chwili ustawienia radia głównego routera nie sprzyjają kompatybilności (jak osiągniesz pozytywne rezultaty, to można zawsze powrócić do zoptymalizowanych pod względem wydajności)

Mam najnowszą wersję oprogramowania dostępną na ten router. Zmieniłem wszystko na dynamic/auto/mixed, ale i tak nie chce mi to działać ;/

Hasło zabezpieczające sieć bezprzewodową wpisane poprawnie? Dostałeś jakąś adresację na kartę przewodową podpiętą do TP-Linka po konfiguracji połączenia?