Czy moderator jest z PiS?

Niestety w dziale "OPINIE...." nie można wyrazić opinii.
Trochę krytyki i temat został zamknięty:

Forum chyba zostało objęte "dobrą zmianą"...

Załóż nowy temat w tym dziale i opisz co sądzisz o danym sprzęcie. Opinie wyrażamy na temat danego modelu urządzenia czy marki TP-link a nie na temat kształtu recenzji/testu tym bardziej że nasz forum nie jest jego autorem. Czyli ewidentnie takie wpisy są offtop-em w tym dziale.
Pozdrawiam Administrator

Czekam na przeprosiny.

Też bym chciał usłyszeć słowa przeprosin dla moderatora oraz proszę nie wciągać polityki na nasze forum.

znacie to?
"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"
całkowicie nie rozumiem idei zamykania wątków w tamtym dziale ("OPINIE UŻYTKOWNIKÓW / OPINIE EKSPERTÓW")
to się równa zamykaniu ust tym którzy mają do powiedzenia coś innego niż same pochwały

właśnie poświeciłem te kilka minut by obejrzeć w/w "recenzję" i…

  1. bardzo dobrze wiem ile wysiłku kosztuje przygotowanie takiego poprawnie wyglądającego wideo (chociaż "ruska sklejka" w 10 sekundzie w pierwszej chwili zniechęca do oglądania)
    ale
  2. niestety port "eNternetowy" sprowadza wartość merytoryczną materiału do zera
  3. jedynym elementem recenzji (autor sam tak tytułuje materiał) jest stwierdzenie, że jest zadowolony :smiley:
  4. cała resztę można nazwać przeglądem dostępnych opcji czy wprowadzeniem do konfiguracji, tego co jest podstawowym elementem dobrej recenzji czyli testów niestety zabrakło
    a może po prostu wystarczy darować sobie publikacji/linkowania na forum materiałów o miernej wartości merytorycznej?

z drugiej strony - również nie podoba mi się mieszanie polityki do tej sprawy, jakkolwiek zawyżony poziom cenzury na forum nie służy niczemu dobremu
czuwaj

Piotrek dzięki za komentarz w tej sprawie ale musimy trzymać się jakiś ram wypowiedzi na forum bo zrobi się nam śmietnik. W tytule działu jak i w jego opisie jest wyraźnie napisane czego ma dotyczyć dyskurs. Sam widzisz że te ramy zostały przekroczone przez kolegów a tym bardziej że nasze forum nie jest autorem tej recenzji. Tutaj możemy sobie podyskutować ale porównywanie nas do PIS-u tez nie jest w dobrym tonie.