Czy moderator jest z PiS?

(jimmy000) #1

Niestety w dziale "OPINIE...." nie można wyrazić opinii.
Trochę krytyki i temat został zamknięty:

Forum chyba zostało objęte "dobrą zmianą"...

(Marcin) #2

Załóż nowy temat w tym dziale i opisz co sądzisz o danym sprzęcie. Opinie wyrażamy na temat danego modelu urządzenia czy marki TP-link a nie na temat kształtu recenzji/testu tym bardziej że nasz forum nie jest jego autorem. Czyli ewidentnie takie wpisy są offtop-em w tym dziale.
Pozdrawiam Administrator

(CHACA) #3

Czekam na przeprosiny.

(Marcin) #4

Też bym chciał usłyszeć słowa przeprosin dla moderatora oraz proszę nie wciągać polityki na nasze forum.

(szopen) #5

znacie to?
"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"
całkowicie nie rozumiem idei zamykania wątków w tamtym dziale ("OPINIE UŻYTKOWNIKÓW / OPINIE EKSPERTÓW")
to się równa zamykaniu ust tym którzy mają do powiedzenia coś innego niż same pochwały

właśnie poświeciłem te kilka minut by obejrzeć w/w "recenzję" i…

1. bardzo dobrze wiem ile wysiłku kosztuje przygotowanie takiego poprawnie wyglądającego wideo (chociaż "ruska sklejka" w 10 sekundzie w pierwszej chwili zniechęca do oglądania)
    ale
  2. niestety port "eNternetowy" sprowadza wartość merytoryczną materiału do zera
  3. jedynym elementem recenzji (autor sam tak tytułuje materiał) jest stwierdzenie, że jest zadowolony :smiley:
  4. cała resztę można nazwać przeglądem dostępnych opcji czy wprowadzeniem do konfiguracji, tego co jest podstawowym elementem dobrej recenzji czyli testów niestety zabrakło
    a może po prostu wystarczy darować sobie publikacji/linkowania na forum materiałów o miernej wartości merytorycznej?

z drugiej strony - również nie podoba mi się mieszanie polityki do tej sprawy, jakkolwiek zawyżony poziom cenzury na forum nie służy niczemu dobremu
czuwaj

(Marcin) #6

Piotrek dzięki za komentarz w tej sprawie ale musimy trzymać się jakiś ram wypowiedzi na forum bo zrobi się nam śmietnik. W tytule działu jak i w jego opisie jest wyraźnie napisane czego ma dotyczyć dyskurs. Sam widzisz że te ramy zostały przekroczone przez kolegów a tym bardziej że nasze forum nie jest autorem tej recenzji. Tutaj możemy sobie podyskutować ale porównywanie nas do PIS-u tez nie jest w dobrym tonie.