Co Zamiast WR 543G?

Witam. Siadł mi Ap 543G Co zamiast tego clienta kupić? Potrzebuje coś trochę lepszego tzn z lepszym zasięgiem chodzi tutaj o dom jednorodzinny z piętrem by dobry był sygnał, do clienta podłączona jest tylko jedna antena 5210G i nic więcej, Proszę o pomoc.

W jakim trybie pracował ten TL-WR543G ?

Ap Router, patrze na ten http://allegro.pl/tp-link-tl-wr843nd-300mbps-router-ap-client-wisp-i4968603231.html Dobry będzie?

Będzie dobry.
jeśli chcesz coś lepszego to polecam WR1043nd

ok Dziekuje wybiore jednak ten który sam znalazłem ze wzgledu na cene i mam nadzieje, że będzie lepszy od 543G/??

Praktycznie każdy router ze stajni TP linka się nada do twej konfiguracji . Jeśli chodzi natomiast o zasięg to wszystkie routery mają ograniczoną moc prawnie do do 20 dBi. Polecę np . TP link WR1043ND v2.

Tak znacznie lepszy szybsze radio itd.I możliwość wgrania alternatywnego Fv.

Fv? Nie wiem o co chodzi za bardzo>? Możesz jaśniej? Dodam eszcze ze na obecnym 543G kontrolki działają jak zawsze lecz nie moge zalogować się na 192.168.1.1 i sieć niezidentyfikowana pisze. Czy to możliwe żę kontrolki działają a router padł?

Fv - firmware.

Podłącz kabel do portu lan w routerze i daj screena z komendy ipconfig/all. Jeżeli działa jako AP to masz wyłączony serwer DHCP i musisz ręcznie adresy wpisać by móc się zalogować na router .

Ale jak ja go zresetowałem i nie moge sie zalogować do niego w żaden sposób podłączam do Lan i Wlan i nic z tego. screany z Lan.

Wyczyść przeglądarkę lub zmień na inna i spróbuj się zalogować . Wg . screenów widać że router działa poprawnie .

Nic nie pomoże ponieważ inny router działa i anteny też działają tzn loguje się bez problemu.

Przytrzymaj przycisk reset przez 6 sekund i sprawdź czy działa. jeśli nie to prawdopodobnie jest uszkodzony. nie przydziela adresów IP na LAN.
Czy ten router rozgłasza swoją sieć WiFi?

Tak resetowałem juz go kilka razy , nie ma go nigdzie własnie widocznego, gdy podłączam go bezośrednio przez wan czy lan to ,, trwa identyfikowanie sieci po czym wyskakuje siec nie znana i nic nie moge zrobic.

A masz internet bezpośrednio z anteny ? Jeśli tak to wymiana routera.
Kwestia ile chcesz wydać na nowy sprzęt.

Tak z anteny jest internet, już zamówiłem router o którym wcześniej wspomniałem, jutro pewnie będzie zobaczymy czy będzie miał lepszy zasięg od tego.

ok. To router j/w pisali.
Zmienisz na ??????