Brak sygnału z rutera wifi

Witam. Mam problem plegajacy na tym iz zainstalowalem sobie ruter wifi i niewiem czy wszystko zrobilem jak nalezy. Problem polega na tym ze gdy teraz w telefonie widac ze moc sygnalu jest silna,telefon sie normalnie laczy ale nie moge sie po przez telefon wogole polaczyc z internetem mimo tego ze jest silny sygnal wifi.W komputerze internet dziala bez problemu na tym routerze. Mialem do tej pory zwykly modem w dialogu,na infolini powiedziano mi zebym kupil router a z aneksem B i bede mial wifi. Kupilem TP-LINK TD-W8961NB. Zainstalowalem z plytki wedlug instrukcji. W kompie neta mam tak jakpowinno byc. Tak jak pisalem wczesniej telefony widza wifi,lacza sie bez problemu ale zadnej strony nie moge otworzyc bo pisze ze brak polaczenia. prosze o pomoc

Pokaż screena z zakładki Wireless .

a gdzie ja to znajde? Jestem raczej w tym temacie zielony i potrzebowal bym instrukcj krok po kroku jak i co zrobic :frowning:

Potrafisz zalogować się na router ?

http://192.168.1.1/ po przez to potrafie. wszysko mam tu po niemiecku i dlatego boje sie ze cos namieszam

Więc rozwiń zakładkę Wireless ( po ang.) i pokaż screena na forum.

Ustawiałeś jakieś zabezpieczenie dla sieci?

czy to cos takiego? A jak to wylaczyc,to zabezpieczenie?

W urządzeniach które nie mają dostępu do internetu z tego routera trzeba dopisać hasło zabezpieczenia, u ciebie zbik2012. Spróbuj w ten sposób.

haslo wpisalem. tel sie polaczyl i sila sygnalu jest na maksa . Mimo to niczego nie moge otworzyc w telefonie,zadnej strony :frowning:

Sprawcą zamieszania może być system w telefonie. Czy reszta urządzeń podpiętych przez wifi ma dostęp?

Własnie ze na niczym sie polaczyc nie da. sprawdzalem trzy telefony i laptopa

Dialog masz na modemie czy podpinasz bezpośrednio do tego routera. To jest wersja niemiecka? Jakiego typu masz przyłącze? Pokaż zakładkę ustawień ADSL.

mialem normalnie na modemie ale go odlaczylem go i podlaczylem ten router. Niewiem,moze mam miec podlaczone to i to polaczone ze soba zeby chodzilo jakos normalnie?

Połącz to wszystko jeszcze raz przez modem od nich.

niestety nic to nie pomogło. Nadal sygnal w innych urzadzeniach jest znakomity ale nie mozna za nic w swiecie otworzyc jakiej kolwiek strony mimo ze kazde urzadzenie jest polaczone z ta siecia wifi. prosze o pomoc :frowning:

Czy jesteś w stanie połaczyć cokolwiek i jakkolwiek z modemem?

Komputer stacjonarny chodzi na nim normalnie. chodzi tylko o polaczenie wifi ze sie laczy po wpisaniu hasla ale mimo to nie moge w zadnym urzadzeniu typu telefon lub laptop odpalić zadnej strony internetowej chociaz sygnał jest na maxa. Napiszcie mi co mam zrobic krok po kroku. :-\

moze tu mam cos zmienic?

prosze o pomoc