Brak internetu w tl-wr702n

To linka podłączam do komputera wchodzę w jego ustawienia konfiguruje go jako client odłączam od Kompa podłączam do dekodera uruchamiam instalacje zaczyna instalacje i wywala komunikat znaleziono sieć wlan ale brak połączenia z internetem a jak wchodzę w sieć to to dane są takie jak na zdjęciu wyżej

A o co ja pytałem w poście numer 4 tego tematu? Kolega chyba nie czyta tego co się do niego pisze :frowning:

Według mnie nie ma internetu bo po konfiguracji odrazu wywala stronę

Co znaczy "wywala stronę"?

Pokazuje sie strona tak jak nie masz internetu gdy wpiszesz adres

Czyli masz gdzieś problem z konfiguracją -
http://www.tp-link.com.pl/FAQ-395.html
Podłącz komputer do netgera (kablowo) i jeżeli będziesz miał dostęp do internetu daj obrazek z ipconfig /all -

OK dzięki jutro rano będę w domu i to sprawdzę i dam znac

witam wklejam scren z ipconfig/all przy podłaczeniu przewodem komputera z routerem

Pokaż po Survey List z TP-linka i czy do Security Settings masz wpisane poprawnie zabezpieczenia?

witam chyba mam problem ze swoim routerem bo kolega wziął do siebie tplinka i u niego dziala normalnie dam znac jutro

niekoniecznie, choć jest to możliwe, podrzuć też informacje o konfiguracji głównego routera (lub choćby screenshoty z jego interfejsu), może po prostu jest jakiś drobny błąd uniemożliwiający poprawne działanie

czy o to chodziło
u kolegi działa normalnie a u mnie lipa

Teraz konfiguracja TP-linka o którą mi bardziej chodziło :slight_smile:

Password wpisujesz poprawnie? Pokaż Wiereless Settings z Netgear-a

Klikając Site Survey na TP-linku widzisz sieć z Negeara? Jaką ma siłę sygnału?

Już widać jeden problem czyli ilość sieci która jest w twojej okolicy.

czyli co moge go sobie darowac czy kupic inny router