Brak folderów po DLNA

Potrzebuje pomocy. Mam router WDR-3600 i zainstalowany najnowsze Gargoyle. Do routera mam podłączony dysk USB, który jest nośnikiem danych, ale również partycją do plików rozszerzeń etc z samego routera. Dodatkowo zainstalowałem plugin DLNA i dodałem do niego folder Filmy (z dysku USB). Problem mam duży, ponieważ zginęły mi wszystkie dane z tego folderu. Pojemność dysku jest taka sama, więc nie usunąłem danych, ale ich nie widać, po odmontowaniu DLNA również tych danych nie widać. Ktoś ma pomysł jak odzyskać te dane? Obecnie odłączyłem całkowicie router i nie jest połączony z dyskiem, pytanie co zrobić aby były widoczne dane na dysku

Witam,

Skoro danych nie widać po podłączeniu do routera/komputera to zostaje jedynie odzysk tych danych.
Najważniejsze to wykonanie kopii posektorowej( np w programie DMDE) tego dysku i próba odzyskania danych z tej kopii.

Rozumiem, czy użycie tego programu kasuje bieżące dane? Mam spory dysk 2T i teraz nie wiem czy dane gdzieś "zrzucać", czy uda się to bezinwazyjnie?

DMDE tworzy kopię 1:1 dysku.

http://dmde.pl/-/7-jak-odzyskac-dane

nie wiem czy da się utworzyć kopię na mniejszym dysku ale chyba powinieneś mieć docelowy dysk 2TB lub większy.