Bezprzewodowe połączenie routerów [solved]

Witam. Mam dwa routery główny TL-WR841N, oraz drugi TL-WR543G. Główny odbiera internet i przekazuje internet przez Wifi. Drugi miałem ustawiony, aby bezprzewodowo odierał internet z głównego i po kablu przekazywał go do PC. Połączyłem je na podstawie jakiegoś poradnika rok temu. W zeszłym tygodniu dzieci coś pokombinowały i nie wiem jak to zrobić ponownie.

TL-WR543G jako WISP ten który odbiera internet od głównego routera:

Od kroku 2 .

Próbowałem wg tego poradnika, ale nie działa. W site survey nie widzi routera głównego.

Wifi z głównego routera jest wykrywalne na innym urządzeniu ?

Tak, zasięg jest na laptopie, który jest obok PC

Który router konfigurujesz WR543g? Operation Mode masz WISP Client Router? Bo z pierwszego posta nic nie wynika.

Na TL-WR543G jest ustawione AP Client. I właśnie jego konfiguruję (chcę podłączyć do TL-WR841N)

Przed konfiguracją router WR543G zresetowałeś do ustawien fabrycznych ? Dziwna sprawa że nie "widzi" sygnału od głównego routera . Może jest oddalony za daleko (chociaż wątpie w to ) .

Antena jest oryginalna na WR543g? Jak daleko ustawiony od WR841N? Jaki kanał i kraj masz ustawiony na WR841N (Wireless Settings)?

Nie resetowałem go. Zresetuję i spróbuję jeszcze raz. W zasięgu jest na bank, bo laptop obok niego ma zasięg z głównego.
Antena oryginalna, kanału nie pamiętam, ale kraj jest chyba USA.

Ustaw na Polska w WR841N, zrób reset do fabrycznych tak jak pisał kolega Wojtek na tym WR543g

Zresetowałem, ustawiłem kanał na Polska i nadal nic. Z tym, że na TL-WR543G mam ustawiony kanał 6 i kraj USA i nie mogę tego zmienić. Klikam i nic.

Tabelka jest całkowicie pusta? Przestawiając się na Wireless Router komputer widzi sieć którą generuje WR543g?

W tabelce na site survey są inne sieci, gdy przestawia na router to na swoim lapku widzę sieć jaką generuje WR543G

Jaki masz kanał ustawiony na WR841N?

12 i szerokość kanału 40

Przestaw kanał na 1 czy 2 i ustaw 20MHz/40MHz lub tylko samo 20MHz a mode na 11bgn bo z samym 11n WR543g będzie miał problem

Przestawione i się połączyły ;D Dziękuje Panowie za zainteresowanie i pomoc.

Nie wiem o jakiej prędkości łącza mówimy ale WR543g ma radio pracujące w trybie 802.11g bo to już wiekowy sprzęt jak na dzisiejsze czasy.

Skromne 10 mega.