Archer VR600 v1 problem z Youtube i wifi

Posiadam router TP-Link Archer VR600 v1..Zauważyłem dwa problemy:
1.Pierwszy problem dotyczy Youtube.Mam Nostradę Orange VDSL w opcji do 80Mb/s.Czasem zdarza się,że fimiki na Youtube zaczynają sie normalnie odtwarzać,nagle się zatrzymują i jest takie jakby buforowanie(wczytywanie) lub nie odtwarzaja sie od razu,ale tak jakby wczytują i dopiero zaczyna się odtwarzanie,a powinny się normalnie odtwarzać.
2.Drugi problem dotyczy wifi.Na routerze mam aktywne oba pasma wifi ustawione tak:
2.4GHz tryb:mieszany gn,kanał i jego szerokość: auto
5GHz tryb: mieszany 802.11ac/n,kanał i szerokość: auto
Kiedy na smartfonie przeglądam internet,nagle znika mi ikona sieci wifi(nadal jestem połączony ze swoją siecią wifi,tak mi sie wydaje) i wyświetla sie komunikat: Jesteś offline.By ponownie pojawił się wskaźnik wifi pomoga ponowne włączenie wifi w telefonie.Tak mi się wydaje,że jest to spowodowane ustawieniem wifi w routerze.
Co moge zrobić by mając internet Neostrada Orange VDSL w opcji do 80Mb/s na Youtube nie zdarzało się to,że czasem filmiki zamiast płynnie się odtwarzać,odtwarzaja się początku normalnie,nagle zatrzymują i jest jak pisałem w poście buforowanie,oraz co zrobić lub ustawić w routerze tak by po włączeniu wifi na smartfonie nie znikała mi ikona pokazujaca polączenie z wifi i nie pojawiał się komunikat,że jestem offline.
Mam nadzieję,że w dobrym dziale napisałem posta i otrzymam odpowiedź na opisane w nim problemy.

Masz włączoną ochronę DoS w zabezpieczeniach na routerze?

Z wifi spróbował bym ustawić kanały WiFi na stałe wartości a nie na AUTO.

Chyba nie mam włączonej ochrony DoS w zabezpieczeniach w posiadanym routerze.Nie wiem jak sprawdzić czy mam to włączone.A odnośnie wifi jakie dać kanaly i dodatkowo szerokości dla wifi w paśmie 2.4GHz i 5GHz.