Archer T4U

Witam,
mam problem z podłączeniem komputera PC do routera TP-Link Archer C7 przy pomocy karty Archer T4U.
Wygląda to tak.
Archer T4U został poprawnie zainstalowany w komputerze PC. Na komputerze uruchamia się prawidłowo oprogramowanie do tej karty. Wyszukiwane są wszystkie sieci (2,4G i 5G). Po wybraniu mojej sieci, wpisaniu hasła, karta próbuje się połączyć z routerem ale do połączenia nie dochodzi (mieli kilkadziesiąt sekund). Wyświetla się ponownie okno z informacją, że klucz może jest niewłaściwy.
Klucz na pewno jest poprawny.
Ta sama karta podłączona do laptopa bez problemu nawiązuje połączenie z routerem.
Próbowałem również łączyć się z routerem z wykorzystaniem opcji WPS. Bez powodzenia.
Co robię źle? Co powinienem jeszcze posprawdzać
Proszę o podpowiedzi.

Co to za system operacyjny na tym PC?

Sorry, nie napisałem.
Szalona Win Vista ;-))

Hm, to nie za ciekawie. Sam producent pisze w info do sterowników "WinXP/7/8"
Sprawdź czy masz połączenie z siecią kiedy testowo wyłączysz zabezpieczenia na routerze, bo wygląda że instalacja przebiegła pomyślnie a problem jest z samą autoryzacją w sieci.

Z wyłączonym zabezpieczeniem połączyło się bezproblemowo.

Trudno coś powiedzieć, system jest aktualizowany? Może to jakiś błąd może jakieś malware.

System jest aktualizowany. Zainstalowany jest płatny Kaspersky.
Dostałem tego "palca" w ramach promocji TP-Linka (Kup Archera a palec Archera dostaniesz gratis).
Może trzeba napisać po poradę do TP-Linka.

Jak najbardziej możesz pisać, mi to wygląda na jakiś problem z systemem ale pewności nie mam -
http://www.tp-link.com.pl/contact.html

Dzięki za podpowiedzi.

Ile bitową masz te Vistę ? Często na Vistę są kompatybilne sterowniki od Win 7 .

Vista 64 bit