Archer MR200 v1

Kopia całej kości Flash oraz kopie każdej partycji mtd:
Dump Archer MR200.zip (11,5 MB)

1 polubienie

Witam,

Przeczytałem kilka wątków na tym forum, bardzo mi pomogło z moim poprzednim routerem, który udało mi się ożywić po cegle za pomocą OpenWRT. Używam translatora z hiszpańskiego na polski :D, przepraszam za błędy leksykalne.

Udało mi się odzyskać mojego TP-Link Archer MR200 V1.1 za pomocą dump'u Heinza, który przygotował dla użytkownika w wątku Archer MR200 recovery - #12 przez mlody279 (ostatni zmodyfikowany dump, który zamieścił Heinz), jednak w moim drugim MR200 v1.1 (mam dwa takie same) ten sam dump nie działa, próbowałem ze wszystkimi firmware'ami do tego routera, które znalazłem w sieci, ale żaden nie działa. Jedynym, który sprawia, że router się uruchamia, choć się zapętla, jest plik "ArcherC2V1_tp_recovery.bin", który jest na stronie OpenWRT do odzyskiwania routera, jednak nie mogę dodać informacji o konfiguracji z 06c na koniec, ponieważ plik jest mniejszy. Co mogę zrobić, jak stworzyć własny *.bin z częściami każdego firmware, które działają dla mnie? Mam kopię oryginalnego firmware z konfiguracją mojego routera.

Używam programatora USB CH431A, którym testuję zrzuty z zaciskiem (bez rozlutowywania pamięci EEPROM), mam też USB TTL UART.

Z góry dziękuję.

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt!