Archer D2

Dwa dni temu musiałem zakupić router i padło na Archer D2 i od tylu samo dni mam z nim problem - zrywa połączenie i faluje zasięg z pełnego zakresu do jednej kreski . Router pracuje pod Neostrade , wgrałem najnowszą aktualizację jaką znalazłem na stronie Tp- link i nadal zero efektu . Do tego mój stary Sagem był o połowę wolniejszy a strony i tak się szybciej otwierały niż ta 300 mimo że w tej chwili od 2 godzin wszystko dobrze działa .

Pokaż nam jakieś konfiguracje tego routera, oraz zrzut z programu inSSIDer.

To co pisałem -

Router stoi w linii prostej ok 3 metrów

Tracisz synchronizację na linii (dioda ADSL gaśnie) czy połączenie z routerem? Nie widać błędów CRC na linii?

W linii prostej 3 metry i tak marny sygnał? Co stoi na przeszkodzie?

							[/quote]

Tracę synchronizację na linii laptop router . Gdybym tracił na ADSL to wówczas laptop miałby ograniczone połączenie z internetem ale samo wiffi by działało . W narzędziach routera nie widzę błędów : krytycznych , ostrzeżeń ani zwykłych błędów.

Log
Nie piszemy postu pod postem, używamy guzika Modyfikuj - Administrator

W takim razie tracisz połączenie bezprzewodowe z routerem. Tak jak kolega CHACA pisał sygnał -62dBm przy 3 metrach to jest coś nie tak. Masz jakieś inne urządzenie żeby sprawdzić poziom sygnału?

Niestety nie mam za bardzo możliwości zmierzenia sieci na innym urządzeniu .. chyba że zainstaluję na moim starym Pc-cie wifi 5 Ghz które dostałem razem z tym routerem - ale to troszkę potrwa .

Poczekamy. Zrób od razu pomiary i wstaw na forum.