Archer C8 v4

Witam. Zamierzam kupić router archer C8 w wersji sprzętowej 4.0, niestety większość sklepów nie potrafi powiedzieć jaką wersję wyśle. Na próbę zamówiłem w mediaexpert, niestety przysłali v2. Czy ktoś z forumowiczów zna może źródło gdzie tą wersję można dostać? Pozdrawiam.

Witam,
tutaj może być problem ze znalezieniem odpowiedniej wersji bo jeśli nie masz pudełka w ręce to nie jesteś pewien co masz.

Możesz szukać na aukcjach/sklepach routera który jest w pudełku o "nowej" kolorystyce lub jest na nim nadrukowane nowe logo.
innego sposobu nie znam

Dobre sklepy, które mają to na stanie - od ręki mogą sprawdzić. Jak ja zamawiam w swojej hurtowni to albo mam od razu podaną wersję (np. MR3420 jest w katalogu w wersji V2 i V3 (to też mało dokładne, bo 2.1 i 2.2 to zupełnie inne urządzenia z punktu widzenia np. OpenWRT czy Gargoyle), a jak nie ma (przy c8 nie ma) to dzwonię do handlowca i na magazynie sprawdzają.
W fizycznych sklepach (prowadzących też wysyłkę) jak stoi na półce bez problemu sprawdzają, jak dbają o klienta.

Dziękuję za poradę, zacząłem wysyłać zapytania do sklepów, może znajdzie się jakiś z tą wersją sprzętu i będą w stanie to określić.