Archer C7 v5 powrót do orginalnego softu lub wgrywanie innych pozostałych

Ja też miałem ten problem i jestem w stanie wgrać jakiekolwiek oprogramowanie do C7v5. Dzisiaj właśnie testowałem, wiem że dużo użytkowników ma ten problem. Zawsze przez tftp wywalało, że przekroczono limit czasu.
Wiadomo że w karcie sieciowej ustawiamy adres ip: 192.168.0.66 maska 255.255.255.0

Terażyjz u tego narzędzia: https://drive.google.com/open?id=1AnrxJ … W5YjF4GRfA

Wszystko jest prawie ustawione, musisz tylko po rozpakowaniu podać ścieżkę dostępu (czyli w tftp naciskasz BROWSE i wybierasz sobie w głównym katalogu czyli(tftpd32.460) jest orginalny soft tplinka C7v5, natomiast w innych katalogach są softy(ddwrt,gargoyle, openwrt) wiadomo że przy nieorginalnym sofcie dogrywasz drugi soft, ale już za pomocą przeglądarki. Na przykład wgrałem soft ddwrt z katalogu (ddwrt factory) to musisz dograć przez przeglądarkę soft drugi z tego samego katalogu (tplink_archer-c7-v5).
Wgrywanie softu:
jak już masz ustawioną karte sieciową .
odpal tftpd32.460 wybierz soft jaki chcesz
podłącz router do kompa za pomocą lan ( router wyłączony od prądu przyciskiem z tyłu)
teraz włącz przyciskiem z tyłu i jednocześnie trzymaj reset na około 7sekund .
zacznie się ładować soft do routera , poczekaj około 10-15 minut aż kontrolki się pozapalają.

Witam
właśnie mam taki przypadek wgrałem ddwrt i nie moge wrócic do firmwaru fabrycznego, rozumiem że w moim przypadku jak to jest ddwrt to musze użyć ArcherC7v5_tp_recovery z katalogu ddwrt factory ?

z góry bardzo dziękuje za pomoc

pozdrawiam

Andrzej