Archer C7 - udostępnianie USB

Witam wszystkich. Od kliku dni jestem posiadaczem routera Archer C7 w wersji 2.0. Wgrałem do niego najnowszy firmware ze strony producenta (V2_140911). Mam jednak lekki niesmak związany z udostępnianiem po USB. W stosunku do poprzedniego oprogramowania jest ono okrojone. W opisie softu jest napisane "Improved Media server function". Jak dla mnie jest gorzej. Jak wyłączyć opcję Media Server? Jak wybierać/udostępniać foldery, które mają być widoczne w bibliotekach na Media Server? Dysk wykrywany jest elegancko, ale korzystając z udostępniania w otoczeniu sieciowym nie działa logowanie wykorzystując specjalnie stworzonego do tego użytkownika (domyślne logowanie wykorzystujące login/hasło do rtr działa). Może to co napisałem, to ból d* , ale może ktoś korzysta z najnowszego softu i ma na to radę. Z góry dziękuję za jakieś sugestię.

P.S
Nic co jest zawarte w poniższym linku się już nie zgadza:

temat już stary, ale może komuś się przyda:
w nowszym sofcie jest opcja udostępniania wybranych katalogów, trzeba tylko zaznaczyć odpowiednią opcje i zrobić SAVE:
USB settings\Folder Sharing\Sharing mode=sharing folders i po naciśnięciu SAVE pojawi się nowa sekcja z opcjami folderów - Create Share Folder.
Przy tworzeniu takiego folderu mamy kilka fajnych opcji: czy ma być dostępny z sieci Guest, czy ma być dostępny w media server, czy wymaga logowania, czy ma mieć opcję zapisu.
powodzenia