Archer C6 - Open VPN

Witam wszystkich użytkowników forum. Wczoraj zakupiłem router Archer C6 i po konfiguracji chciałem ustawić OpenVPN, i tutaj występuje następujący problem, a mianowicie: po ustawieniu parametrów na routerze, wygenerowaniu certyfikatu, wyeksportowaniu go na komputer, zaistalowaniu klienta OpenVPN przy próbie nawiązania połączenia wyskakuje komounikat " TLS Error: TLS key negotiation failed to occur within 60 seconds (check your network connectivity)".
Na poprzednim rouerze marki ASUS, konfiguracja i połączenie przebiegało bez problemu. Czy ktoś może miał podobny przypadek i udało mu się rozwiązać problem?. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Wyjaśnij jak chcesz się łączyć i po co w miarę dokładnie, to będzie można wyjaśnić problem. Na razie widzę tyle, że możesz się podłączyć do serwera OpenVPN tylko z wnętrza własnej sieci (nie bardzo wiem po co byłoby to potrzebne w warunkach domowych).

Witam Panie Jakubie. Temat nieaktualny. Zakupiłem NordVPN i przez ich klienta łącze się. Dziękuję za zainteresowanie się tematem :).
Pozdrawiam.