Archer C5 - problemy z media server

nie znalazłem takiego info na forum więc wysłałem poniższe zapytanie do Wsparcia, już raz mi udzielili odpowiedzi może i tu pomogą.
Pomyślałem, że zamieszczę temat tutaj, może to tylko ja mam z tym problem i wszyscy wiedzą co z tym zrobić, dlatego nie było jeszcze takiego tematu tutaj :stuck_out_tongue:

Witam ponownie,
mam kolejny problem i proszę o pomoc.
Po przez panel konfiguracyjny udostępniłem dwa katalogi z bardzo dużą ilością plików. Serwer miniDLNA długo odświeża dane więc dałem mu dużo czasu na działanie, niestety nie wszystkie zasoby są wczytane/zindeksowane. Co więcej wygląda jakby wczytywanie się zawiesiło, bo ilość plików już nie przyrasta.
Czy są jakieś ograniczenia co do ilości plików jakie możemy udostępnić? Jeśli tak to czy są jakieś sposoby na obejście tych ograniczeń? Jeśli nie to co może powodować zatrzymanie tego skanowania, czy co się tam w tym serwerze dzieje.
Chodzi o to, że mam domowe archiwum zdjęć i nagrań wideo z wielu lat. Może być tego około 60 tyś zdjęć i kilkaset, jeśli nie powyżej tysiąca plików wideo z kamery. Wszystko ładnie poukładane w katalogi po latach, ale gdy chciałem zaprezentować te zasoby okazało się, że nie wszystko jest dostępne. Co więcej gdy udostępniłem tylko katalog z filmami pokazało się, że jest dostępne przeszło 600 plików, założyłem więc, że wszystko gra i dołożyłem katalog ze zdjęciami - po tej operacji pokazuje mi, że mam dostępne tylko 50 plików wideo (czyli na pewno nie wszystkie) i sporo zdjęć, ale nie wiem czy to wszystkie jakie są w tych zasobach.

Teraz sprawdziłem ile jest tych plików wideo - 1220 dokładnie, a zdjęć 64 tyś więc zdjęcia zindeksował prawidłowo chyba ??