Archer C20i problem z drukarką

Witam
Router TP-LINK Archer C20i nie widzi drukarki po połączeniu poprzez sieć WiFi. Drukarka to model Canon MG 5550. Zgodnie z komunikatami drukarki łączy się ona poprawnie z siecią Wifi jednak nie jest widoczna w tabeli DHCP serwera. Drukarnia nie jest wykrywana przez komputery w sieci. Przy połączeniu z ruterem TD-W8970 wszystko działa poprawnie.

Nie masz włączonej izolacji klientów dla sieci bezprzewodowej?

Nie w ustawianiach nie mam izolacji klientów. Co ciekawe w zakładce Wireless Settings(2.4GHz) > Wireless Stations Status widoczny jest adres mac drukarki. Screen poniżej.

Adres IP w drukarce masz ustawiony na stałe?

Udało mi się połączyć z ruterem. Teraz adres mac jest widoczny w tabeli DHCP rutera. Niestety nie wiem co powodowało problem. Nie wykluczone że był to błąd po stronie drukarki. Przy próbie połączenia z inną siecią Wifi i ponownym połączeniu z siecią emitowaną przez tp-link udało się otrzymać adres IP.
Wracając do pytania adres IP nie był ustawiony na stałe co więcej nie wyświetlał się w panelu drukrki. Może to oznaczać iż drukarka nie dostawała adresu IP.

Po zresetowaniu rutera ponownie nie widać drukarki w tabeli DHCP. Komputer (MAC) łączy się jednak z drukarką przez protokół bonjour.

Wpisz adresację na stałe do drukarki i sprawdź co będzie się działo.

Sprawdziłem w ustawieniach drukarki. Ruter przyznał adres drukrace 192.168.0.101 ale co ciekawe nie jest on widoczny w tabeli DHCP.