Archer C20 modem lte

Dzień dobry, mam ten ruter v.01,czy ma obsługę modemu LTE?

Wersja V1 ma gniazdo USB jak widzę, ale tylko do podłączania pamięci masowych - kolejne V nie mają go wcale.
Fabryczny soft nie obsługuje modemów. Nie wiem jak w praktyce działa alternatywny soft na tym routerze, ale OpenWRT dla C20 V1 jest. Jak wiesz z czym to się wiąże (ryzyko) to proszę:
Potrzebujesz factory na pierwsze flashowanie.
http://dl.eko.one.pl/firmware/?vendor=TP-Link&model=Archer%20C20&revision=v1&imageType=factory&showFirmwareTable=false
I polecam Gargoyle. Odradzam wersji bez GUI jak nie jesteś dobry z SSH.

wyglada na to, żę zbrickowałem ruter, jest jakaś szansa na unbrick? opisywane metody recovery nie działają...

Opisz dokładnie co zrobiłeś.

Wgrałem soft przez wifi. Po tej operacji ruter się w kółko restartuje. Próbowałem trybu recovery ale nie pobiera softu

Który soft dokładnie to był?
Dodaj zdjęcie etykiety.

Wgrałem ten z linka od Ciebie, Gargoyle Pl 1.11 wersja stabilna, teraz nie mam dostępu do rutera, ale to na pewno Archer c20v1. Rutera nie widzi komputer przy połączeniu LAN, na chwile widać połączenie podczas wciskania przycisku restet.

Wziąłeś factory czy sysupgrade?
I który dokładnie, bo tam są 3 różne.
Nazwę pliku wklej jakiego użyłeś i zdjęcie etykiety. To dużo wyjaśni.

gargoyle-1.11.0.2-ramips-mt7620-tplink_c20-v1-squashfs-factory.bin, taki soft wgralem,

No i wygląda na to, że to jest faktycznie ryzykowne. Commit dodający wsparcie mówi, że tego się nie da flashować wprost:


Nie wiem tylko, czy to jest aktualne, czy nie. Flashować ta się tylko przez UART i/lub tftp (a to tylko po modyfikacji pliku). Po pierwszym flashowaniu już można normalnie aktualizować.
Czyli potrzebujesz teraz konsoli szeregowej (lub kogoś z takową) i wykonać opisane tam kroki.
To jest jednak research na szybko i nie wiem, czy info aktualne.