Archer c2 zrywa połączenie wifi

Czyli kablowo też w tym czasie nie masz dostępu do internetu?

Nie mam dostepu do netu tak jakby steronika karty sieciowej nie bylo
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Możesz to sprecyzować bo może szukamy nie w tym miejscu gdzie jest problem.

Jak podpinam kabel do wejscia rj w pc nie wyskakuje ikonka ze polaczenie karta realtec controler.... blablbla. Zero reakcji na kabel
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

No to problem z kartą sieciową, systemem lub samym przewodem. Muszę wiedzieć czy sam dostęp do internetu jest stabilny bo inaczej możemy sobie gadać i gadać. Spróbuj podłączyć przewód z internetem do komputera pomijając TP-linka i sprawdzić czy masz dostęp do internetu i czy jest on stabilny.

To zainstaluje stery a tp linka wywale
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

No ale to i tak nic nie da jesli chodzi o wifi, nadal brak konkretow dlaczego wifi zrywa
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Właśnie próbujemy to wyjaśnić, jesteś pewny że nie zrywa w ogóle dostępu do internetu? Trzeba sprawdzić stabilność samego łącza od dostawcy a potem dalej krok po kroku. Dlatego mówię abyś uzyskał dostęp do internetu kablowo bez TP-Linka.

Nie chce neta wykryc wogole na kablu, laczy sie z routerem ale pc nie wykrywa archera
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Znowu nie czytasz moich postów tylko swoje. Odłącz TP-linka i sprawdź dostęp do internetu na karcie przewodowej bezpośrednio do dostawcy. Prawdopodobnie masz tam zasilacz PoE z portami LAN i PoE więc LAN łączysz do komputera.

Mam zasilacz od anteny i poe to antena lan to kabel idocy do Archera pod port Internet, z Archera wychodzi do pc rj45 portem ethernet
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Zrób o co prosiłem a potem będziemy dalej dyskutować.

Chcesz lan z anteny bezposrednio pod pc tak?
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Zero reakcji

Odłącz TP-linka i sprawdź dostęp do internetu na karcie przewodowej bezpośrednio do dostawcy. Prawdopodobnie masz tam zasilacz PoE z portami LAN i PoE więc LAN łączysz do komputera. Modyfikuj wiadomość
No chyba dostatecznie jasno się wyraziłem we wcześniejszym poście.