Archer c2 zrywa połączenie wifi

(comandos21) #1

Jak w temacie, po zastosowaniu repeatera tp link zaczął się robić nie ład w sieci, teraz gdy już nie mam repeatera zrywa sieć od razu. Wykrywa, daję połącz i łączy aż tu nagle rozłącza :(( pomóżcie, kiedyś blył zmieniany soft na najnowszy dodam.

(szopen) #2

nie wydaje mi się, aby skutki miały jakiekolwiek powiązanie z domniemaną przyczyną
czy dysponujesz komputerem?

(comandos21) #3

Tak dysponuję, karta wifi w pc też wykrywa idealny sygnał ale zalogować się na archera mogę jedynie kablem rj
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

(Marcin) #4

Zmień nazwę sieci o połącz się ponownie z nową nazwą Archera (sprawdź czy komputer/telefon zapyta o hasło) no i daj znać czy się połączy.

(comandos21) #5

To samo zrywa jeszcze szybciej

(Marcin) #6

Oprogramowanie na routerze jest aktualne (sprawdź na stronie producenta).
Wykonaj diagnostykę sieci bezprzewodowej (najlepiej na komputerze) a wyniki wrzuć na forum.

(comandos21) #7

Ok, jutro rano to zrobie.
Nie wystarczy sam raport z diagnostyki routera po zalogowaniu jako admin?
Na kablu diagnostyke robic tego co w temacie czy na karcie wifi?

(comandos21) #8

Hm dziś włączyłem neta wifi i smiga, wolno ale idzie.
Router po zmianie nazwy sieci odczekał wl. Do rana i narazie jest ok z wifi, tylko jakieś takie wolne jest

(Marcin) #9

Co to znaczy "jakieś wolne jest"?

(comandos21) #10

Pierwsza godzine bylo odczówalne spowolnienie wgrywania zdjęć i stron, później się to naprawiło i już jest normalnie.
Nie wiem czy to są istotne informacje ale wolałem opisać.
Wgram jutro nowy soft.
Bo tego typu problemy mi się pojawiają jak repeater mam w gniazdku, repeater ma nazwe sieci ta sama co router i to samo haslo.

(comandos21) #11

Niestety znów to samo :confused:

(Marcin) #12

Zrób tą diagnostykę bo na razie to stoimy w miejscu i trudno coś więcej powiedzieć nie widząc urządzeń.

(comandos21) #13

Zrobilem aktualizacje i jest ok póki co. Bd się coś działo to napisze i zrobię diagnostyke.

(comandos21) #14

I znów powtórka .

(Marcin) #15

A co z pomiarami inSSIDer-em? Jak masz skonfigurowane radio na TP-linku? O jakiej prędkości łącza mówimy?

(comandos21) #16

Na kablu nie ma neta
Chyba sterowniki.sieciowki wywalilo po zainstalowaniu bezprzewodowej karty

Zaloguje sie na kablu...

(comandos21) #17

Mam 2mb tyle z radiówki mi starcza do pracy. Zaraz zrobie tylko jak pobrac kurcze hm....

(comandos21) #18

Na karcie wifi zrobic inSsid

(Marcin) #19

Na karcie przewodowej inSSIDer nie zdziała to chyba logiczne (mierzy sygnał sieci bezprzewodowej)

(comandos21) #20