Archer C2 - Logowanie po WiFi? Jak to wyłączyć, zablokować?

Witam,

Posiadam od ok 3 tyg. router Archer C2 Ver 1.0 i podczas użytkowania zmartwiła mnie bardzo możliwość logowania się do jego ustawień za pośrednictwem sieci WiFi.Wcześniej korzystałem z Routera Gigaset 504 AG i tam właśnie była tylko i wyłącznie możliwość logowania poprzez LAN.
Oczywiście zmieniłem już Login oraz hasło w Archer C2, ale nie w pełni mnie to satysfakcjonuje.
Czy w związku z tym można to jakoś jeszcze zabezpieczyć, aby np. możliwa była tylko i wyłącznie jedna droga logowania, a mianowicie droga poprzez przewód LAN?

Pozdrawiam

Niestety w tym routerze nie ma takiej funkcji.
Możesz jedynie zezwolić aby dostęp do konfiguracji dla jednego adresu MAC.

Ooo matko... :cry:
Czy możecie podpowiedzieć, jak to zrobić?
Przepatrzyłem forum i nic mi do głowy nie przychodzi, jakby można było to zrobić.
Dokonałem tylko modyfikacji w Access Control, ale nie wiem czy dobrze to zrobiłem.

Nie ta zakładka.
Security - Local Management
Zaznaczasz Only i podajesz adres MAC komputera który ma zarządzać konfiguracją.

Ok, naniosłem już poprawki wedle Twojej sugestii Heinz, które zadziałało tak jak chciałem, czyli moje telefony nie mają już możliwości zalogowania się do ustawień routera. Mam tylko cichutką nadzieję, że moi sąsiedzi też nie będą już mieli tak łatwo :wink:
Także dziękuję Ci bardzo Heinz.

P.S.
Choć problem w jakimś tam stopniu rozwiązany to tematu nie będę może zamykał, bo ktoś inny będzie kiedyś potrzebował się przypiąć do niego to niech to zrobi, zamiast zakładać taki sam, lub podobny nowy temat. No chyba, ze będziecie mieli jakieś uwagi to wtedy kto wie... :wink:

Pamiętaj że tak będzie do pierwszego resetu routera do ustawień fabrycznych.