Archer Archer C7 v2 udostepnianie dysku

Witam
mam pytanie czy ktoś konfigurował router Archer C7 pod kontem udostępniania plików po za siecią lokalna? ponieważ ja mam z tym mały problem
A przy okazji jeszcze jedno pytanie czy jest jakaś możliwości konfiguracji tak by na ten dysk tez można było pobierać i udostępniać pliki z utorrenta?

To znaczy jaki dokładnie masz problem? Musisz brać pod uwagę że routery TP-linka nie mają pełnego wsparcia dla DLNA i niektóre maraki TV mogą nie współpracować z tym urządzeniem.

Na oryginalnym oprogramowaniu nie. Przy zastosowaniu alternatywnego oprogramowania możesz zainstalować dodatek transmission o pobierać pliki z torrentów.
Tak na marginesie to do takich rozwiązań polecam dyski NAS. Sprawdzają się 100% lepiej niż dysk USB podłączony do routera.

Mam pytanie...co prawda do wersji V1, ale może V2 się zachowuje tak samo.
Jak się zachowuje dysk podpięty do routera ? Czy po jakimś określonym czasie przechodzi w tryb uśpienia czy talerze wirują cały czas ?
Obecnie mam dysk sformatowany w exFAT i router tego nie czyta :confused:

Router czyta partycję FAT i NTFS. Z tego co pamiętam dysk powinien być usypiany jeżeli nie są pobierane lub zapisywane jakieś dane.