Antena aktywna wifi pod USB Routera

Witam Posiadam router TL-WR1043ND V1.8 z dd-wrt Czy jest możliwość instalacji anteny aktywnej wifi pod USB Atheros AR9271...
Jak coś Mogę zainstalować na router gargoyle lub openwrt

Nie do końca zrozumiałem. Masz na myśli kartę sieciową WiFi podłączaną przez USB na chipsecie Atheros AR9271?
Oryginalny soft tego nie obsługuje na pewno, OpenWRT pewnie z niektórymi urządzeniami zadziała. Jak wygląda wsparcie zewnętrznych kart sieciowych w dd-wrt to nie wiem.

Do czego chcesz tego użyć? Bo jeszcze trzeba to skonfigurować jakoś sensownie.

PS: antena aktywna to jednak znaczy coś kompletnie innego i oznacza antenę z analogowym wzmacniaczem sygnału - coś jak te szerokopasmowe anteny siatkowe do TV. Do WiFi się tego nie stosuje, a już na pewno nie zasila z USB.

Witam. Temat już rozwiązany wgrałem openwrt musiałem dograc tylko do rutera sterownik do anteny aktywnej atheros, Tak antena jest pod USB i ma swoje zasilanie z USB to tak antena zewnętrzną dalekiego zasięgu alfa tube-u. TEMAT DO ZAMKNIECIA.

Ja bym jednak karty WiFi ze specjalnie skonstruowanym układem do podłączania anten nie nazywał anteną aktywną. Jak rozumiem chodzi o coś takiego:
https://www.alfa.com.tw/service_1_detail/16.htm