Android 7.0 w Neffos X1

Czy tylko mi się wydaje, że update do 7.0 dla X1 nie jest do końca gotowy?

Co rozumiesz pod pojęciem "gotowy" ?

Optymalizacja, funkcje (niektóre zostały tutaj odjęte), design interfejsu i jego wykonanie

A pozatym, wiadomo dlaczego strona z poradnikiem ukorzenienia Neffosów padła? Jest może jakaś inna metoda?

Nie padła, tylko została zamknięta bo nie opłacałem już hostingu (skończył się z końcem roku).

A metoda jest cały czas taka sama. Odblokowujesz bootloader i wgrywasz TWRP i przez niego supersu.

Ahh, okej dzięki. Tylko, w moim przypadku jest nadal ciężko to zrobić, po wgraniu TWRP sam telefon nie chce się już uruchomić, nie ważne czy zezwalam na modyfikowanie partycji /system.

No pewnie go uwaliłeś, bo tam był jakiś problem ze zmianą danych przez TWRP i X1 i X1 MAX nie chcą się uruchamiać jak się na te zmiany zezwoli i później to już w ogóle nie chcą wystartować. Jedyna rada to wgranie stock'owego ZIP'a ze strony producenta via Sideload z poziomu TWRP.

Tak też i robie, tyle, że nie odpala dalej. Twrp wyskakuje z komunikatem, że nie ma systemu.

Wgrałeś ZIP'a przez sideload?

Tak, innej możliwości nie widze

O, @Morfik masz dostęp do strony z plikami do Neffosów?

Jakiej strony?

Udostępniałeś tam TWRP, stock boot i stock recovery.

W temacie obok masz linki do tych plików:

1 polubienie

Ou dzięki, ale przydałyby się również pliki do X1 Lite

Nie mam i nie miałem nigdy tego telefonu, to i nie ma plików do niego.

Wydawało mi się, że tam były :stuck_out_tongue: Dzięki za pomoc

I Dont Speak Polisch but This Forum saved my Life. THX fot the Links to the Neffos X1 Stocks.