Aktualizacja firmware w TD-W8968v1 i brak WiFi

Witajcie, postawnowilem zaktualizować firmware w moim routerze TD-8968 v.1.0 i uczyniłem to dzisiaj mając wolną chwilę. Niestety po wgraniu nowego softu nie działa sieć WiFi. Router synchronizuje się z Neostradą, internet jest dostępny dla komputerów w podłączonych po LAN, ale żaden z komputerów/tabletów/smartfonów nie wykrywa sieci WiFi skonfigurowanej w routerze. Jakby w ogóle nie istniała. Router pokazuje, że ustawienia są ok. Nie zmieniałem nic w konfiguracji poza niezbędnymi rzeczami żeby zestawić sieć, reszta pozostała domyślna. Czy coś ten nowy firmware wprowadza co powoduje takie problemy? Spotkał się może ktoś z podobną sytuacją. Przeszukałem forum, ale niestety nic nie znalazłem :frowning: Poniżej podstawowe informacje w zrzutach ekranu. Będę wdzięczny za pomoc i ewentualne sugestie.

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne i ponownie skonfigurować router. Jak nie pomoże to wgraj jeszcze raz te oprogramowanie i nie przywracaj ustawień z pliku.

Ustawienia fabryczne już przywracałem, spróbuję jeszcze raz zainstalować firmware. Z pliku ustawień nie przywracałem bo w opisie do firmware było, że ta opcja nie będzie działać po tej aktualizacji.

Ponowne wgranie firmware i przywrócenie do ustawień fabrycznych nic nie dało. Nadal router twierdzi, że sieć WiFi jest ustawiona ale żaden z komputerów czy tabletów jej nie widzi. Niestety nie da się również wgrać starszego firmware i wrócić do tego co było przed aktualizacją. Czy to możliwe, że załatwiłem go wgraniem jego własnego softu?

Którą wersję wgrywałeś, i do jakiej wersji sprzętowej? Możliwe, że ustawienia działają a samo radio padło.

Dane jak w zrzucie ekranu w moim pierwszym poście:
Firmware Version:0.6.0 1.3 v0005.0 Build 131226 Rel.33881n
Hardware Version:TD-W8968 v1 00000000

Z tego co widać to że radio programowo działa. Prawdopodobnie padła część nadająca.

Nie wiem czy to mogła spowodować aktualizacja firmware czy po prostu zbiegło się w czasie z tym działaniem? Router jest jeszcze na gwarancji, więc jutro zaniosę go do sklepu gdzie kupiłem rok temu. Tymczasem musiałem się przeprosić ze starym Pentagramem, ale sieć działa. Dzięki wszystkim za komentarze.

Zanieś. Na gwarancji dostaniesz nowy model.

Info żeby zamknąć temat. Router wymieniony na nowy w ramach gwarancji. Tym razem dostałem model TD-W8968 w wersji V2.
Po skonfigurowaniu działa od kopa :wink: Jest do niego nowszy firmware, ale na razie raczej odpuszczę aktualizację :-\

Dzięki za info. Temat zamykam a w razie problemów zapraszam ponownie na forum.