8980 uwalony?

witam,
chciałem polepszyć (niestety) i wgrać nowszy firmwear z strony tp linka. no i pobrałem, zainstalowałem i przy restarcie sprzętu nie ruszył, złapał zwieszke. odczekałem jakiś czas i próbowałem się logować do panelu 102.168.... ale nie idze,w ogóle jakby nie widział pc tego routera. resetowałem go i nic. zapala się dioda power od wifi i od lan. sprzęt uwalony?

Przytrzymaj reset przez 10 sekund.
Jakie diody zapalają się/gasną po włączeniu routera. opisz dokładnie co i kiedy.
Widać sieć wifi z routera?

a więc po resecie zapalają sie ponownie te same diody. nie widać sieci na wifi bo przy 20x reset 1x właczyła sie strona 192.168.1.1 chciałem zrobić od nowa ustawienia internetu bo myślałem ze to coś da ale zawiesiło się znowu wszystko.

czyli włączasz do prądu i odrazu palą się tylko te 3 diody? żadnych zmian?

dokładnie. automatycznie sam się co chwilkę resetuje tylko

i to też nie cały czas. wyłączam go z pradu włączam, mija chwilka restart, mija chwilka restart.. 2.3.4 różnie i potem już nie

trochę dziwnie się zachowuje. jak trzymasz reset dłużej to dzieje się coś innego?

no własnie bez zmian. nie ma jakiegoś programu żeby go "wyczyścić" i wgrać nowe oprogramowanie? teraz przytrzymałem reset z 30sek. zrobil reset potem nic i jak puściłem też od razu reset i teraz zrobił się trzeci raz reset (już sam to zrobił) i4 raz i teraz już nie restuje się sam tylko "wisi"

Jedynie próba wgrania softu przez bootloader. Wiąże się to z rozebraniem routera podłączeniem kabelka UART do płyty głównej. Następnie odpowiednie wgranie firmware dl routera.
Możliwe ze przez kabel pójdzie też zdiagnozować przyczynę takiej sytuacji.

gwarancja tego nie obejmuje oczywiście?

i czy można coś teraz zrobić (czy ja sam mogę) czy rozłożyć ręce i płakać

Jak masz gwarancję to oddaj go w takim stanie jakim jest. Przecież nie działa a nie uszkodziłeś go celowo, bądź wgraniem nieoficjalnego softu.

ok. dziwne bo wcześniej "włączała" sie ta ikona przy power i wtedy mogłem na chwilkę wejść do menu z przeglądarki a teraz już nic. router dziś kupiony :frowning: także gwarancja jest

no to paragon i do sklepu.
Może miał jakąś wadę fabryczną.

ok, dzięki!