300Mbps Range Extender (Uwierzytelnienie)

Witajcie stałem się posiadaczem Range Extender 300 Mbps i od zaraz pojawił się problem połączenia jego z Android Dongle.
Chodzi tutaj głównie o uwierzytelnianie kiedy podłącze telewizor i Dongle to gdy trwa połączenie automatycznie się nie łączy lecz wyskakuje błąd uwierzytelnienia. Gdy jednak klikne w sieć i dam ponownie połącz wszystko działa jak należy.
Chodzi mi o to żeby gdy tylko podłącze Dongle do TV automatycznie mi się połączył z siecią a nie, żebym musiał wchodzić w ustawienia sieci i ponownie klikać połącz (ver.1.24)
Czy jest taka możliwość ?
Trzeba coś zmieniać ?
Próbowałem przez nazwe tej samej sieci co główny router przez inną nazwę (dwie osobne)
I w dalszym ciągu problem występuje może macie jakieś złote środki :slight_smile:
Dodam tutaj, że sieć musi być zabezpieczona :slight_smile: więc za radę daj bez zabezpieczeń dziękuje :slight_smile: :slight_smile:
Pozdrawiam.

Pokaż nam, jakieś ustawienia z tej przystawki.

W zasadzie tam nie ma ustawień skan sieci widocznych wybieram daną sieć klikam na nią wpisuje główne hasło i działa.
Natomiast gdy wyłącze przystawkę i włączę ją na drugi dzień to automatycznie łaczy się z siecią ale wyskakuje błąd uwierzytelniania.
Jedyny sposób na to to wejść i kliknąć na daną sieć połącz i wszystko rusza bez problemu, natomiast nie wiem dlaczego poraz 1 wyskakuje błąd z uwierzytelnieniem gdy łączy się z głównym routerem bez Range Extender ten problem nie wyskakuje łączy się automatycznie :slight_smile:


Wiecej informacji technicznych o przystawce
Aha dodam jeszcze, że jak wyłączę Wi-Fi na przystawce i włączę ponownie to łączy się bez problemu :slight_smile:

  1. Kolejna istotna wiadomość to taka, że podłączenie do macierzystego routera działa bez problemu tylko gdy łączy się przez Ranger to występuje problem z uwierzytelnieniem.

To urządzenie TP-linka?

Tak to urządzenie TP-Link
Kolejne moje testy
Ustawiłem wszelkie szyfrowania i zabezpieczenia jak na glownym routerze i tez zero reakcji :slight_smile:
Wcześniej było z automatu :slight_smile:

Może z łaski swojej napiszesz dokładny model? Poprosimy też jakieś obrazki z konfiguracji i pomiary z inSSIDer-a. Bierz pod uwagę to że nie widzimy twojej konfiguracji a krótkie opisy są mało czytelne.

Może z łaski swojej napiszesz dokładny model?
pomiary z inSSIDer-a
Może tak torchę grzeczniej :) Bo podejście do sprawy jako Administratora do typowego człowieka który szuka pomocy na forum nie jest odpowiednie :) Wystarczyło napisać Możesz podać dokładny model urządzenia :) Ale jak widać podejście osoby z administracji jest trochę inne :) Po 2 nie jestem informatykiem :) , jak bym nim był to sam bym problem rozwiązał i podejście do sprawy fachowe typu inSSIDer dużo mi nie mówi. To tyle w tej sprawie wątek można zamknąć uporałem się z nim sam poprzez filtracje MAC A na 2 raz pomocy będę szukał gdzie indziej :) bo tutaj widzę jestem intruzem który o coś pyta :) Pozdrawiam
Ludzkie podejście do problemów sieciowych naszych użytkowników

Żądamy choć minimum zaangażowania autora w temat. Ty niestety rzuciłeś parę zdań które nic nie mówią. Proszony o więcej szczegółów obrażasz się. Pozdrawiam a temat zamykam.