2 Routery Konfiguracja Neostrady Prosze o pomoc

(wujek3) #1

Witam mam dwa routery w domu. Jeden jest główny gdzie mam podpięty ADSL z neostrady. Drugi to WIFI w-8960n. Głowny Router to model TD-8840. Dzisiaj próbowałem ustawić router dostałem ustawienia od neostrady sms na telefon co robić ? Jak ustawić abym miał internet na głównym routerze ?? Mniej więcej to tak wyglada:
Prosiłbym Was o szczególny opis konfiguracji jak ustawić głowny router tak aby był połączony Interner i abym na moim drugim routerze miał dostęp do internetu wifi.
Prosze was jesteście ostatnią deską ratunku dla mnie :frowning: ((

(Marcin) #2

We wcześniejszych postach pisałeś że masz dostęp do internetu więc w czym problem? Coś namieszałeś w konfiguracji głównego routera?

(wujek3) #3

zgadza się wczoraj dałem rebot na moim routerze i teraz wszystko od nowa musze :(( pomożcie

(Marcin) #4

Co masz ustawione daj jakiś obrazek? Router się synchronizuje?

(wujek3) #5

Teraz jestem u mojej rodziny żeby z wami się połączyć i prosić o pomoc. Ustawienia Fabryczne mam na głownym routerze i na moim w8960n. Jak to wszystko ustawić?

(Marcin) #6

Tu masz poradnik dla tego typu routera, nie ustawiasz tylko sieci bezprzewodowej bo jej nie masz, reszta tak jak na załączonym filmie

(wujek3) #7

Ok sam ustawiłem , problem był taki że miałem na głownym routerze ustawiony adres ip 192.168.1.200 zmieniłem na 192.168.1.1 i od razu załapało. :slight_smile: Wszystko działa. THX