2 Routery Konfiguracja Neostrady Prosze o pomoc

Witam mam dwa routery w domu. Jeden jest główny gdzie mam podpięty ADSL z neostrady. Drugi to WIFI w-8960n. Głowny Router to model TD-8840. Dzisiaj próbowałem ustawić router dostałem ustawienia od neostrady sms na telefon co robić ? Jak ustawić abym miał internet na głównym routerze ?? Mniej więcej to tak wyglada:
Prosiłbym Was o szczególny opis konfiguracji jak ustawić głowny router tak aby był połączony Interner i abym na moim drugim routerze miał dostęp do internetu wifi.
Prosze was jesteście ostatnią deską ratunku dla mnie :frowning: ((

We wcześniejszych postach pisałeś że masz dostęp do internetu więc w czym problem? Coś namieszałeś w konfiguracji głównego routera?

zgadza się wczoraj dałem rebot na moim routerze i teraz wszystko od nowa musze :(( pomożcie

Co masz ustawione daj jakiś obrazek? Router się synchronizuje?

Teraz jestem u mojej rodziny żeby z wami się połączyć i prosić o pomoc. Ustawienia Fabryczne mam na głownym routerze i na moim w8960n. Jak to wszystko ustawić?

Tu masz poradnik dla tego typu routera, nie ustawiasz tylko sieci bezprzewodowej bo jej nie masz, reszta tak jak na załączonym filmie

Ok sam ustawiłem , problem był taki że miałem na głownym routerze ustawiony adres ip 192.168.1.200 zmieniłem na 192.168.1.1 i od razu załapało. :slight_smile: Wszystko działa. THX