Wzmacniacz TP-LINK TL-WA850RE połączenie z ROUTER ADSL TP-LINK TD-W8950ND

Witam a wiec mianowicie jak w temacie mam router ROUTER ADSL TP-LINK TD-W8950ND czy urządzenie TP-LINK TL-WA850RE będzie współpracować z tym routerem ponieważ chce zakupić taki wzmacniacz ?

Pewnie że będzie współpracować -

Dziękuje za szybką odpowiedz :slight_smile: Chciałem jeszcze zapytać czy ten model wzmacniacza będzie najlepszy z tp linków w podobnej cenie ? no i czy wystarczy 15 od routera żeby dobrze wszystko chodziło a mianowicie router jest położony tak jak na obrazku schemat na dole. czy będzie to dobrze chodzić ? obecnie mam antenę kierunkową na parapecie i sygnał jest dobry czasami bywał dostateczny przy połączonych kilku urządzeniach a wifi ? No i jeszcze czy jest możliwość podłączenia jeszcze jednego routera do wzmacniacza wifi aby rozdzielić sieć na budynek 1?

Tego nie umiem ci zagwarantować ponieważ sieć bezprzewodowa w zabudowie to loteria. Nie znam tłumienia ścian ani potencjalnych zakłóceń w eterze. Wzmacniacze stosuje się raczej w jednym budynku.

Chciał bym mieć dobry zasięg wifi w całym domu ale nie ma opcji takiej żebym przeprowadzał kable nie wiem jakie rozwiązanie wybrać powiem tak np w laptopie mam pełen zasięg wi fi gdy jestem w pokoju blisko okna i wcale nie blisko ściany siedzę z laptopem 2 metry od ściany i mam pełen zasięg wi fi zresztą na całej długości od strony routera jest dobry zasięg ? A więc co by było najlepszym rozwiązaniem ? Bo ja myślę o wzmacniaczu wi fi blisko ściany no i drugi router z drugiej strony budynku numer 1 ?

No to kombinuj, przekonasz się dopiero po zakupie na 100%.

Ok zobaczę wobec tego ma mam tylko jeszcze jedno pytanie czy mogę połączyć do wzmacniacza drugi router który mógł by już być podłączony kablowo albo bezprzewodowo obojętnie ? oczywiście gdy był by dobry zasieg to bezprzewodowo ?

Tak WA850RE posiada gniazdo ethernet-owe więc będziesz miał dostęp do internetu.

Powiem tak ten wzmacniacz wifi czyni cuda normalnie szok mam w całym domu znakomity zasięg a wzmacniacz jest umieszczony 15 metrów od routera naprawdę fajna sprawa prędkość internetu na speed teście jest taka sama :slight_smile: dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam :slight_smile:

Po to jest właśnie wzmacniacz (repeater).

Witam.
Posiadam router Huawei B715 oraz wzmacniacz WA850 RE. Po konfiguracji Wifi jak łącze się ze wzmacniaczem, prędkość spada średnio o połowę. Czy ma ktoś pomysł czego tak się może dziać? Czy kupno wzmacniacza obsługującego 2,5 GHz i 5 GHz rozwiąże problem ?