Wzmacniacz sygnałi WiFi tl-wa750RE -

Witam, mam problem z wzmacniaczem badz routerem, w tej kwesti tez chcę się poradzić.
Niniejszy zakupiłem przedłużacz WiFi tl-wa750RE. Konfiguracja jest dość prosta, udalo mi sie polaczyc z routerem i siec funkcjonuje przez kolo 2-3 h,a potem sie rozlacza i nie mozna ponownie polaczyc, chyba ze zresetuje router..
Mial tak moze ktoś ? :cry: :cry:

Jaki router główny?
Ustaw w nim kanał WiFi na inny niż Automatyczny.

Miałem ustawiony automatyczny, spróbuje i dam znać.
Ten Router jakis NoName z vecty :smiley: - zweryfikuje.

Takie mam ustawienia i rozlacza co jakis czas. Sygnal teraz troche slaby, nawet jesli zmienie miejsce Xtendera i mam 100% to nie problem nie ustępuje.

Przy 30% zasięgu z głównego routera plus pewnie jakieś zakłócenia od innych sieci więc nie ma się co dziwić że rozłącza. Poszukaj innego miejsca dla wzmacniacza gdzie sygnał będzie 40-50% z głównego routera. Szkoda że nie możesz konfigurować sieci bezprzewodowej na głównym urządzeniu.
Zrób jeszcze jakiś skan eteru np. inSSIDer w okolicy wzmacniacza i wrzuć na forum -

Router główny Cisco EPC3925.
Zasięg mam 100%, podlaczenie extandera bylo tylko na potrzebe screena, wiec nie skupialem sie na tym aby pokazac jak najlepszy zsieg.
Podlaczylem extander w docelowym miejscu i zasieg dobry.

To już nie ma większego znaczenia skoro nie masz dostępu do konfiguracji.

60mb net.

config poprze CMD

Jak masz zasięg 100% skoro w statusie jest 30%?

Ale przez ethernet tez mi sie rozlacza, wiec to nie jest wina zasiegu. Jak uwazasz?

Mówisz o podłączeniu ethernet do wzmacniacza?

Zgadza sie

Oczywiście że połączenie bezprzewodowe z głównym routerem ma wpływ na działanie połączenia etnernet na wzmacniaczu.

Na wykresie widac jak rozlaczylo ten extander

No to chyba logiczne że przy słabym sygnale i zakłóceniach będzie rozłączał, to o czym mówiłem wcześniej.

A dlaczego na wzmacniaczu masz kanał 1 , a na routerze jest 6 .

Gdzie to widzisz ?

Na wykresie który umiesciłeś wyżej[ Channel ] ,musi być ten sam kanał ,skonfigurowałeś żle wzmacniacz ,dlatego Ci się ustawił automatycznie na 1 kanale .Tak on Ci działać nie będzie prawidłowo.vnet-BA6AD8 to twój router ,vnet-BA6AD8-EXT to twój wzmacniacz.