Wymiana Liveboxa na lepszy router

Reset nie ale prawdopodobnie zewnętrzna bramka VoIP. LB ma takie właściwości natomiast ten TD-W nie. Telefon cyfrowy czy analog?

Telefon cyfrowy. Dziwi mnie że nie chcę załapać wcześniej była taka konfiguracja bez podłączania go do Liveboxa i było ok. Potem przedłużaliśmy umowe i było mówione że ten telfon Voip jak jest podłączony do Liveboxa to jest taniej czy coś tam. To pewnie w orange bym musiał skonsultować ten problem?

A teraz jak podłączysz sam telefon bez routera to też nie łapie?

Tak też nie łapie. A ten TPlink mogę wykorzytsać jako drugi router i połączyć go z Liveboxem?

Oczywiście. Kablowo do portu LAN i DHCP wyłączone.

TD-W8961ND nie posiada na wyposażeniu bramki VoIP-owej więc telefon nie będzie działał tak jak na LB.

Dokładnie tak jak piszesz. Wspomniałem już o tym wcześniej :wink:

Tak tylko napisałem bo kolega chce się konsultować z orange. Tu nie ma co konsultować W8961ND nie wspiera usługi VoIP i nie ma dyskusji na ten temat. Pozdrawiam!

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy.
Podpinając się do tematu chciałem tylko dopytać czy mogę do FunPacka (planuję dopiero zakup) kablem podłączyć mojego W8961ND (i całą sieć od niego zbudowaną z kilkoma repeterami) ustawiają go w tryb Bridge Mode i wyłączając DHCP?
Z góry dziękuję za pomoc.

Tak oczywiście że możesz. [quote="specek33, post:29, topic:6650"](i całą sieć od niego zbudowaną z kilkoma repeterami)[/quote]
Moim zdaniem opieranie sieci na repeater-ach to słaby pomysł. Jak już to kablowo i konfiguracja urządzeń jako AP.