Wr543g jak ustawic aby dzialal jako switch

Witam
Napisze o co mi chodzi szwagier ma internet z neostrady i potrzebuje wiecej urzadzen podlaczyc ale braklo miejsca i dlatego chcial wykorzystac tego tplinka wr543g w innym pomieszczeniu oba rutery beda ze soba polaczone kablem.
Mam nadzieje ze da sie cos z tego wr543g zrobic
Prosil bym o jakis opis gdzie co wlaczyc i jak ustawic.
Pozdrawiam

Operation MOde - Wireless Router
DHCP Settings - disable
LAN - taki adres IP aby nie kolidował z głównym routerem
Podłączenie bez portu WAN (pusty)

małe uściślenie - tryb "Wireless Router" nazywa się w menu "AP Router"
wątek na inny (podobny) temat z wykorzystaniem tego TP-Linka

wspomniałem o tym, bo wielu użytkowników miewa z tym problem (bo tryb, który nas NIE interesuje ma nazwę "AP Client Router"
i przez te ładnych parę lat przez które ten model jest używany (bo na dziś to już zabytek) mylenie tych trybów, to był chyba najczęstszy problem dotyczący konfiguracji TP-Linków przez mniej zaawansowanych użytkowników

Gwoli ścisłości wygląda to tak

Dzieki wielkie za pomoc jak bede u niego to poustawiam tak jak radzicie i dam znac.
Pozdrawiam

Mam nadzieję że zdasz relację z konfiguracji i samego działania routera :slight_smile:

Witam ponownie
Chcialem wszystkim podziekowac za opisanie mi jak to poustawiac. Bylem dwa dni temu u szwagra i poustawialem tak jek mi napisaliscie i zaczelo dzialac jak narazie nie zglaszal mi aby sie cos dzialo wiec mam nadzieje ze bedzie to smigac.
Jeszcze raz wielkie dzieki.
Pozdrawiam

Jeżeli temat rozwiązany to zamykaj wątek. W razie problemów zapraszamy ponownie do nas na forum.