WR3420 v2 - nie można połączyć się ze stroną konfiguracyjną

Na początek cześć wszystkim!
Kupiłem ten router jako tani i polecany 'na internetach'.
Mam natomiast z nim problem, ale zacznę od początku. Udało mi się go skonfigurować pierwszego dnia (WAN, reszta urządzeń po WiFi) i działa do teraz, jednak nie mogę ponownie wejść na jego stronę konfiguracyjną. Tj. 192.168.0.1 Gdy pinguje ten adres to mam odpowiedzi. Próbowałem też go zresetować (widocznie nie umiem) trzymając reset ok. 10s ale nic się nie stało, potem router off, reset i trzymam, router on i trzymam jeszcze ok. 10s i też nic, cały czas mam ten SSID który ja nadałem. Gdy chcę go skonfigurować oczywiście podpinam się pod LAN.
Ma ktoś jakieś pomysły?

Reset wciskasz i przytrzymujesz przynajmniej 10-15sec.

Problem rozwiązałem w taki sposób - otóż mogłem się połączyć do routera tylko po jego restarcie ciągle klikając przycisk F5 na jego stronie konfiguracyjnej. Czasami się udawało - czasami nie. Jeśli jednak nawet się udało, to po ok. 10s zrywało to połączenie. Zrobiłem tak: restart ze strony konfiguracyjnej (walka z czasem to była :slight_smile: ) a potem update firmware - teoretycznie już miałem ostatnią wersję, ale wgrałem od nowa. Teraz router śmiga i nawet po wifi mogę się z nim połączyć. Zero problemów jak dotąd.
Mam jeszcze pytanie, czy da się udostępniać pliki z pendrive podpiętego do jego USB? Tak, bym mógł sobie zmapować dysk sieciowy. Na oficjalnym firmware to chyba nie wykonalne, ale jest jakas alternatywa?
Pozdrawiam

Da się to wykonać na Oficjalnym Firmware:

lub na oprogramowaniu alternatywnym:

Niestety u mnie nie ma zakładki USB settings - czy to wina mojego FW? Czy może szkoda zachodu i od razu próbować instalacji Garygoyle'a?

Pozostaje ci tylko uruchomienie poprzez wgranie alternatywy gargoyle.

Niestety ten MR3420V2 ma mało pamięci Flash i w jego oprogramowaniu postawili na sterowniki do modemów 3G/LTE i nie ma miejsca na "udostępnianie usb"
Ogólnie będzie ciężko i tylko na Gargoyle z extrootem: Instalacja pluginów dla routerów z 4MB flash i USB