Ustawienia QoS Tp-Link TD-W8961ND

Witam!
Mój problem polega na tym ze nie wiem jak ustawić QoS tak aby łącze było podzielone na 2 komputery, mam internet 10 mb/s, problem polega na tym ze z internetu korzysta też moja siostra która cały czas coś pobiera, przez co ja nie mogę sobie swobodnie pograć. W zalączniku wysyłam ss ustawień z mojego routera. Pozdrawiam

Zapoznaj się z tym:

Właśnie tak ustawiłem jednak nic to nie dało

Niestety to tylko priorytety dla pakietów danych na określonych portach a nie prawdziwy podział łącza (ten router tego nie potrafi bo ma za słaby procesor).

korzysta też moja siostra która cały czas coś pobiera
Jeżeli są to torenty czy inne p2p to można ograniczyć transfer samą aplikację która pobiera dane.

Z dostępnych informacji, tanie routery i funkcja QoS to taka przystawka nie działająca w zadowalający poziomem. Dodam , że zależy co ściąga. Jak torrenty to QoS można ustawić, jak ze strony www to chyba idzie po porcie co normalne strony www. W takim momencie, port www także trzeba obniżyć priorytet i podwyższyć port po ktorym idzie gra. A najlepiej byłoby zainstalować jakiś program og5raniczający przepustowość bezpośrednio na komputerze siostry..