Tp link wr842nd ver 2.1 problem z wifi

Witam. Wczoraj kupiłem ten nowy router. Jest on podłączony do routera od dostawcy ( ustawiłem na nim statyczne ip) i dalej wysyła on internet przez wifi jak i przez kabel. Jeśli chodzi o kabel to wszystko działa w porządku ale problem zaczyna się przy połączeniu wifi. Na telefonach wszystko gra ale już na laptopie co jakiś czas traci on połączenia, ale nie połączenie z samą siecią wifi ale z internetem. Sieć wifi widzi , mimo to nie mogę wejść w ustawienia routera ani połączyć się z żadną stroną. Pisze że brak połączenia z internetem. Próbowałem już ustawiać stałe dhcp, zmieniać kanały ale to nic nie daje.

Diagnostyka sieci bezprzewodowej na tym laptopie na początek -

Tu wszystko wygląda poprawnie. Dopisz DNS-y do DHCP routera tak jak w poradniku:

Zrób Save i Reboot routera. Zdaj relację czy coś się zmieniło.

Ok zrobiłem tak , dodatkowo znalazłem kilka opcji w karcie sieciowej dotyczących oszczędności energii i poustawiałem maksymalną wydajność od tej pory nie rozłączyło ale to dopiero jakieś 30 minut tak że zobaczymy czy będzie tak do końca.
Ok od wczoraj po tym co zrobiłem wszystko działa poprawnie. Dziękuje za pomoc.

Potestuj jeszcze jakiś czas, jeżeli będzie ok proszę zamknij wątek. W razie problemów zapraszamy ponownie na nasze forum. Pozdrawiam!