TP-Link WR740N a Multimedia Polska (modem + router)

Witam.
Jestem totalnym laikiem na ten temat, sprawa dla mnie nie jest łatwa i totalnie mnie przerasta i mam nadzieję, że mi pomożecie z moim problemem.

Kupiłem dziś router TP-Link WR740N. Mam internet w sieci Multimedia Polska i mam pewne problemy z konfiguracją routera + modemu, którego mam od Multimedii (model: Cisco EPC2425). Oczywiście Multimedia wyłącza jakąkolwiek możliwość konfiguracji tego modemu.

Gdy chciałem skonfigurować router poprzez załączony software, miałem błąd pod koniec konfiguracji.

Następnie próbowałem zrobić wg tego poradnika (z wyłączonym i tez z włączonym DHCP):

Ale nic nie dało.

Nie mam zielonego pojęcia co zrobić, by router poprawnie działał wraz z modemem. O ile w ogóle się da?
Za pomoc z góry dziękuję!

Poprawiłem dodanie zdjęć. Proszę na przyszłość zapoznać się z zasadami dodawania zdjęć. CHACA

Jeżeli posiadasz login i hasło do usługi możesz spróbować na WR-740 ustawić sesję PPPoE. Czy jest to wersja V4? Umiesz się zalogować i zrobić zrzut z zakładki Status?

Podłącz komputer do internetu i daj wynik z polecenia IPCONFIG /ALL

Ja ten modem (cascio EPC2425) mam od dostawcy (Multimedia Polska) i żadnych loginów czy haseł do usług nie miałem, internet śmigał zawsze od razu po podpięciu kabla, ale mogę oczywiście poszukać w dokumentach bądź zadzwonić na infolinię. Cascio - wersja 1.0, TP-Link - wersja 4.21. Screen z zakładki status ma być z modemu czy z routera?

IP Config - all:

Konfiguruj router przez stronę http://192.168.0.1/
W menu:
Network - WAN: WAN Connection Type: wybierz Dynamic IP i kliknij save
Network - Clone MAC: Wpisz D4-3D-7E-05-CF-3D i kliknij save.
Teraz podłącz kabel z modemu do portu WAN i wyłącz oba urządzenia. Włącz najpierw modem a potem router.

Zakładka Status z TP-Linka.

Dziękuję pięknie Heinz! Działa teraz jak ta lala, bez żadnego problemu! Raz jeszcze dzięki panowie i dobrej nocy życzę. :slight_smile: