TP LINK WN722 Please choose a wireless network adapter

Miałem o już na kompie 2h temu i co mam z tym zrobić

Zainstalować po uprzednim odinstalowaniu wszystkiego co jest z tą kartą związane.

Poradnik wrzuciłem wcześniej - krok po kroku -
http://www.tp-link.com.pl/article/?faqid=228

Mam 2 Karty Sieciowe TP-LINK 150M Wireless Lite N Adapter i TP-LINK Wireless USB Adapter który jest poprawny

Jeżeli chodzi o kartę WN722 to usb adapter.

W tym programie TPLINKU jest Advance i mam dostęp tylko do tego a dokładnie do Please choose wireless network adapter i mam w tym paneliku Połączenie bezprzewodowe TPLINK 721/722

Pokaż zrzut z tego okna. Reszta ikonek jest podświetlona czy na szaro?

Zrzutu ci nie dam bo nie mogę chyba że na jakiś hosting

To opisz co masz w tej chwili. Karta sieciowa zamontowana do portu usb mam nadzieję? Zrób zdjęcie.

W skrócie mam dostęp do tego 2 od góry w scrrenie CHACA

Ostatnia szansa. Jeżeli nie wykonasz naszych poleceń temat zamykam. CHACA

W dalszym ciągu wygląda na brak zainstalowanych sterowników.

Zainstalowałeś?

odinstaluj tą śmieszną aplikację od TP-Linka ( sterownika nie kasuj). U użyj konfiguracji połączenia z windowsa. Czy na chwilę obecną windows wyszukuje sieci WiFi?

Nie nic nie wyszukuje
Nawet nie wiem gdzie tego szukać

To jest laptop czy stacjonarny?

Pc

To nie ma prawa nic wyszukiwać bo nie masz zapewne zainstalowanej karty wifi. Odinstaluj ten program o który pisali poprzednicy. Sterowniki zostaw. Wejdź w Start - programy- i tu będzie plik o nazwie Uninstal- TP-LINK Wireless Configuration Utility to go odinstaluj.

Karta sieciowa jest zainstalowana.
Usuń ten program od tplinka
potem wejdź do centrum sieci i udostępniania - przejdź do menu "Zmień ustawienia karty sieciowej" i wybierz połączenie sieci bezprzewodowej.
Kliknij prawym i wybierz połącz z siecią.
Jak coś pójdzie nie tak to wstaw screena

Masz coś nie tak w systemie, jakaś opcja do zarządzania siecią itp. Brakuje CI także połączenia sieci lokalnej, a karta LAN widać zainstalowana jest.

Zrób reinstalację systemu tylko porządnie.