Tp link td w8961nd brak połączenia z telefonem stacjonarnym

Witam. Mam problem z moja linia telefoniczna ktora jest podpięta do mojego udządzenia. Jak dzwonie na moj telefon stacjonarny to w sluchawce mi mowi ze telefon jest wyłączony. Czy moze mi ktos w tym pomóc?

Masz telefon VOIP aktywny?

tak bylo do tej pory w liveboxie

W8961N nie posiada w sobie bramki VoIP. W Liveboxie masz ją wbudowaną i skonfigurowaną. więc zostaje Ci uruchomić Liveboxa lub zakupić zewnętrzną bramkę VoIP i zadzwonić do Orange aby podali Ci Login i hasło do VoIP.

Dzieki bardzo za odp. a czy ktoryś z tp linków ma wbudowana bramke VOIP?

Był kiedyś TD-VG3631 jednak nie był zbyt udaną konstrukcją i został wycofany z produkcji.
Musisz szukać u innych producentów.

Ok. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam

A dlaczego nie chcesz używać LB od dostawcy? Sprzęt spokojnie może służyć jako modem i bramka VoIP a dalej możesz sobie podłączyć cokolwiek ci się podoba?

Hainz - nie zgodze się z tobą .
Sam używam td-vg3631 i jestem z niego zadowolony .
Ma 2 antenki , lepszy zasięg niż livebox .
Ma też server ftp , port Wan, czyli można go używać nie tylko do adsl-u ......

Niestety to nie my decydujemy o tym co jest produkowane a co nie. Pewne kwestie techniczno-marketingowe zaważyły na tym że urządzenie nie jest już produkowane i wspierane przez TP-Linka. Nie ma co bić piany w tym temacie. Też miałem go na testach i działał prawie przez rok u brata na ADSL nie stwarzał problemów.

nie chce korzystac z liveboxa poniewaz cos mu zaczeło odpierdzielac a to wi fi gdzies zawieszalo albo restartowal sie. i mialem tego juz dosc.
dlatego kupilem tp linka ktorego doradzil mi sprzedawca.

Wifi możesz wyłączyć na LB a z tego TP-linka zrobić punkt dostępowy i połączyć je kablowo -

Dzieki wielkie. Spróbuje coś pokombinować:). Dzieki za podpowiedź. Pozdrawiam

Trzeba było zgłosić na infolinię. Technik by przyjechał i go wymienił. Można chyba też zamienić Liveboxa na Funboxa.