TP-Link jako odbiornik WIFI do komputera

Witam,
posiadam router tp-link wr841N V9 z oprogramowaniem gargoyle i chciałem żeby on robił jako odbiornik/karta sieciowa do mojego komputera.
Opis:
mam w domu router orange który rozsyła mi wifi po całym domu. W innym pomieszczeniu mam komputer lecz nie ma on żadnej karty żeby odebrać to wifi, więc chcę połączyć router tplinka kablem do kompa i odebrać wifi z routera od orange tylko nie mam pojęcia jak to skonfigurować :frowning:
Próbuję coś z tym zrobić od dwóch dni lecz dalej nie umiem się połączyć.
Jedynie co to wyszukałem swój router (SAGEM) http://scr.hu/5wv8/8wdzr lecz przy akceptacji wymaga "AP/Gateway IP:ę
Pomocy...
Proszę poprawić dodanie obrazka do postu zgodnie z regulaminem forum - Administrator

Ustaw TP linka jako WISP klient router konfiguracja tutaj

Niby połączyło ale strony się nie wczytują. Platformy typu steam mają połączenie z internetem i normalnie mogę pisać z innymi użytkownikami.
Screen ustawień:

Obrazek poprawiłem .Proszę dodawać obrazki zgodnie z zasadmi forum . Wojtek2803

Co może być jeszcze nie tak?

Jaki masz adres IP głownego routera ?

Ten którym loguje się do routera Orange? 192.168.1.1

Wiec na TP linku ustaw adres IP Lan 192.168.2.1 ( na ten adres bedziesz się logował na TP Linka)

Działa super na kompie. Ale sprawdziłem jeszcze na takim starym laptopie stacjonarnym i nie chce mi się tam połączyć. Dałem mu wszystko na automat IP i DNS i dalej nie łączy.

Komputer dostaje jakąś adresację z routera? Można to sprawdzić w ipconfig /all -

Właśnie nic nie ma.

Karta sieciowa jest sprawna.

Dopisz do karty sieciowej adresy na stałe tzn tak :
IP 192.168.2.200
Maskę 255.255.255.0
Bramę 192.168.2.1
DNS-y 8.8.8.8 i 8.8.4.4

Nadal nie działa.

Sterowniki do karty masz zainstalowane? Pokaż ipconfig/all jak wyżej pisał Administrator.