Tp-Link Firmware tl-mr3020

Pobierasz aplikację putty i łączysz się przez SSH na adres IP routera potem ta komenda.

wpisuje w polu ip dalej czarne okno i login podaje gargoyle bo taki jest i hasło i nic pisze ze bledne haslo

login: root
password: taki jak ustawiłeś

Mam takie coś tylko nieweim czemu to słuzy bo i tak narazie sie nic nie dzieje.

Nic nie wrzuciłeś!? A chodzi o to czy modem jest poprawnie rozpoznawany przez router.

Modem był rozpoznawany przez router bo wczesniej chodzilo na innej wersji i teraz też powinno.

Przepraszam ale nie moge inaczej wrzucic takjak jest na forum musicie to zrozumiec system mi neiladuje jak powinno byc tylko tak moge przedstawić.

Kolego wystarczy przeczytać poradnik pliki - Uploader posiada ograniczenia co do plików o rozszerzeniach jpg, jpeg, gif i png.

Tu wygląda wszystko poprawnie (modem rozpoznany). Ustawiłeś port WAN tak jak na moim screenie dla Areo2?

Tak jak zdjecia wyżej przedstawiaj nić sie nie zmieniło nie wiem co tu jeszcze by dodać żeby to zaczeło działac

Trochę inaczej to wygląda niż u mnie na obrazku!?

Możesz swoj obrazek pokazac bo już sie zagubiłem.

Jak go mogłeś zgubić? Jest w poście numer 13 tego wątku:

Zrobiłem zgodnie z wzorem obrazka problem wystepuje taki ze nadal to samo akontrolka tylko miga na niebiesko a powinna swiecić nie wiem w czym problem.

Wrzuciłbym screeny z konfiguracji ale nie moge nawet jak przegladam wasz dział w załączeniu jak dodawać zdjecia nie mam takich opcji żeby dodoać zdjecie nie wiem czemu ale trudno .odnosnie co do tego tl-mr3020 jak jeszcze ustawić parametry żeby to zaczeło żyć wszystko zrobiłem z godnie istrukcja co do ustawien nadal nie ma przepisanego adres ip wan oraz maski podsieci wan .

Wrzuć dane z konsoli po wpisaniu komendy: ifconfig -a
Spróbuj ustawić go jeszcze jako DHCP przewodowe, a interfejs WAN wybierz wwan0.

Temat do zamkniecia wrociłem do softu z tp-linka i jakimś cudem zadziało aero i teraz normalnie działa a z gargoyle kiedy indziej powalcze tak czy inaczej dzieki za pomoc.