TL-WR841N v9 dziwne zachowanie

Witam !
Zainstalowałem gargoyle_1.7.0-ar71xx-generic-tl-wr841n-v9-squashfs-factory.bin na moim routerze wszystko przebiegło ok .
I tu byłem bardzo zdziwiony gdyż nie mogę zmienić żadnych ustawień to znaczy wi-fi działa ale jak coś zmieniam do nie zapisuje ustawień.
Hasła też nie mogę ustawić innego niż " password " który jest na starcie .Proszę o radę i wyrozumiałość.
.

Próbowałeś na innej przeglądarce? Ta wersja Gargoyle jest "mocno" testowa. Może przez putty spróbuj zmienić jakieś parametry.

tak ale z putty nigdy nie miałem do czynienia jak to zrobić ? albo gdzie o tym poczytać ?

Najpierw telnet potem ssh,

mam otwarte putty jestem zalogowany, ale teraz jakie mam wydać komendy jestem w tym zielony i jak zapisywać zmiany. Za odpowiedź bardzo dziękuje.

Hasło zmieniłeś przez telnet?

Nie zmieniłem przez telnet mnie wyrzuca :frowning: jestem zalogowany prze putty i mam tez otwarte WinSCP

No ale hasło musiałeś jakieś wpisać? Jest to nadal password?

tak nadal nie mogę go zmienić

Wszedłeś przez telnet czy ssh? Tak samo jak w poradniku komenda passwd i zmiana hasła.

ssh ale zmiana hasła się nie zapisuje

Instalowałeś jakieś dodatki/pluginy?
Przez ssh wpisz polecenia:

df -h
mount

Możesz spróbowac przywrócić go do ustawień fabrycznych poleceniem: firstboot lub zaktualizuj te Gargoyle do wersji 1.7.1
http://www.gargoyle-router.com/downloads/images/ar71xx/gargoyle_1.7.1-ar71xx-generic-tl-wr841n-v9-squashfs-sysupgrade.bin

Jest lepiej zamontowałem 1.7.1 ta wersje hasło mogę już zmieniać i poustawiać wi-fi ale języka nie chce zainstalować ?

Próbowałeś w menu system - plugins?
Kliknij najpierw klikałeś update/refresh?
Internet jest dostępny przez router?

tak próbowałem internet jest nawet pokazuje że pakiet jest ale nie ma go gdzie zmienić ??? >:(

Próbowałeś w menu system - administracja ( tam gdzie się zmienia hasło)

tak ale tam brak pola lange i nic nie zmienię