TL-WR841N v9 DD-WRT

Chcąc sprawdzić funkcjonalność DD-WRT dla modelu TL-WR841N skorzystałem z tego poradnika.

oraz wgrałem soft dla modelu wr841ndv9

Niestety przy probie przywrócenia fabrycznego oprogramowanie (link poniżej) i po wgraniu go nadal mam DD-WRT. Proszę o pomoc

Zrób inaczej:
Podłącz się do routera za pomocą WinSCP i przekopiuj firmware bez bootloadera ( [url=https://tplinkforum.pl/t/firmware-bez-bootloadera/9661wr841nv9_en_3_16_9_up(141013).bin ) do katalogu /tmp
Potem podłącz się do routera przez telnet/ssh i wykonaj komendę:
mtd -r write /tmp/wr841nv9_en_3_16_9_up(141013).bin linux

Przy próbie połączenia w WINSCP za pomocą 192.168.1.1 z pustymi polami użytkowanika oraz hasło otrzymuję taki komunikat
Serwer odrzucił połączenie SFTP, ale nasłuchuje połączeń FTP.
Czy chcesz używać protokołu FTP zamiast SFTP? Jeśli preferujesz pomoc szyfrowania.
Korzystałem z SFTP, SCP, FTP i niczym to nie skutkuję

Uaktywnij SSH w routerze.
Możesz spróbować jeszcze przez telnet takimi poleceniami (router musi być podłączony do internetu):

cd /tmp
wget firmware.bin
mtd -r write /tmp/wr841nv9_en_3_16_9_up\(141013\).bin linux
reboot

Wracając do "Podłącz się do routera za pomocą WinSCP i przekopiuj firmware bez bootloadera ( LINK ) do katalogu /tmp" jak mam skopiować plik jeżeli ten jest w formacie ftp i nie mogę go pobrać z poziomu przeglądarki?

Jak klikniesz na link:


to nie pobierze Ci firmware?

U mnie się pobiera bez problemu.

Wszystko działa, dzięki serdecznie za pomoc :slight_smile:

Zatem proszę zamknij temat , jeśli wszystko rozwiązane . W razie problemów zapraszamy ponownie na forum .