TL-WR1043ND v1.8 Skraszowane oprogramowanie rutera

Witam , jestem tu nowy i mam problem dobry znajomy polecił mi sie tu poradzić ;
Mój problem to niemoge sie zalogowac na router 192.168.1.1 miałem wczesniej oprogramowanie Luci ale nie pasowało mi one podczas powrotu na stare zawiesił sie flash upgrade do poprzedniego firmowego oprogramowania i teraz nie wiem co zrobic .Loguje mi sie tylko jak daje 192.168.0.1 ( ale widoczna jest wtedy informacja od dostawcy internetu iz z innego ip sie lacze i nie ma neta.) Prosze o pomoc!!!!

Pokaż komendę ipconfig/all gdy komputer jest podłączony do routera .Kabel od dostawcy wypnij . Komputer podłącz do portu LAN.

Gdzie te komende wpisać

Jak się logujesz na podany adres to oprócz strony o której piszesz jeszcze coś się wyświetla?

Start-uruchom wpisz cmd i w oknie wpisz ipconfig/all i daj screena na forum. Tutaj ipconfig

Jak wpisuję 192.168.1.1 chrome pisze Brak odebranych danych , 0.1 koncówka i informacja od dostawcy iż łącze się z innego IP.

Czy taka fotka da rade czy jakoś inaczej zrobić?

Kabel od dostawcy masz wypięty w tym czasie co robiłeś fotkę ? Fotka mogła by być lepsza :wink:

tak to była fotka z kablem tzn zapamientane ustawienia bez kabla ale wtedy byl juz wpiety bo inaczej nie mogl bym uploadowac.

To zrób to samo z odpiętym kablem od dostawcy.

Tu zrobiłem jeszcze raz 2 fotki 0 1 i 1 1 obie osobno z comendy config.

i na odpiętym kablu dostawcy od komputera za to podłączonym do rutera.

pierwsza fotka nie wyszła nie wiem czemu za to druga jest ok... cos musiałem zle zrobic..

Jak wpinasz kabel do portu Lan to kontrolka portu Lan zapala się ?

tak ,

Wykonaj hard reset

juz sie zabieram za to, dam cynk jak poszło.

Wyczyść historię przeglądarki ciasteczka cookies itd .

Nie działa , próbowalem 3 krotnie ze stoprem chociaz przez chwile wczytywal sie nieco link 192.168.1.1 ale wchodzilo na blank page, lub łączy sie do dostawcy.

Zobacz jeszcze to: