TL-WN422G jako router?

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość użycia karty wi-fi TL-WN422G jako routera?
Dokładnie chodzi mi o to, że... Do komputera stacjonarnego PC mam podpięty internet kablem (nie używam żadnego routera) i czy da się teraz zrobić tak, że podłączając wyżej wymienioną kartę wi-fi do portu USB będzie ona wysyłała internet np. na telefon komórkowy? Jeśli tak, to prosiłbym o podpowiedź jak tego dokonać.

Oczywiście że można:

Moim zdaniem bardzo nieekonomiczne i nieporęczne rozwiązanie (komputer musi być cały czas włączony) bo zwykły router bezprzewodowy można mieć już za 40-50zł

Kup sobie router np .TP link WR841ND będziesz miał ekonomicznie i bez kombinacji.

A dlaczego nie mogę zainstalować tego programu? Gdy próbuję, to pojawia się komunikat:

wireless network adapter is not detected. Please insert the right TP-LINK wireless network adapter and click ''yes'' to continue the installation, or click ''NO'' to quit installation progress.

Zaznaczam, że karta podpięta i wykrywana przez system.

Informacja że karta jest nie wykryta przez program . Jesli masz win 7 to wgraj sobie program mHotspot Lite .

Posiadam win 8.1 Pro

Tu nie chodzi o router, bo router, to ja posiadam, ale spowalnia mi łączę i blokuje porty. Dlatego chciałbym spróbować wysyłać przez tą kartę, ale mi tylko potrzebny internet na telefon/tablet w domu, a komputer włączony non stop jest także przez kartę gdyby się udało, było by git :slight_smile:

No to się chyba rozpędziłem bo nie widzę aplikacji SoftAP dla tego modelu a ta dla 722 jej nie wykryje. Przepraszam moja wina. Trzeba próbować przez udostępnienie systemowe lub jakąś aplikację zewnętrzną. Musisz mieć świadomość że telefony mają często problem połączyć się do takiej sieci ad-hoc.

Tu nie chodzi o router, bo router, to ja posiadam, ale spowalnia mi łączę i blokuje porty. Dlatego chciałbym spróbować wysyłać przez tą kartę,
Takie podłączenie nic nie zmieni. Opisz co to za router i o jakie blokowanie ci chodzi?