TL-R470T+ Problem w konfiguracji load balance

Witam Wszystkich, jako że jestem nowy na Forum.
Koledzy Koleżanki, może mi ktoś pomoże, siedzę nad tym już kilka dni, nie mogę sobie poradzić:(
Mam 2 dostawców internetu, Neostrada (10/1 Mbit), LTE Orange (z jakimś limitem danych).
Wszystko podłączone do WAN1 i WAN2 w TL-R470T+, za tplinkiem powiedzmy kilka urządzeń (z zakresem IP 192.168.1.10-192.168.1.20).
Teraz, chciałbym połączyć 2 łącza razem (agregacja i to mi działa bez problemu), ale np. żeby urządzenia o IP 192.168.1.17-192.168.1.20 korzystały tylko z WAN2 (nie mogą nic wysyłać ani ściągać przez WAN1).
Czy ktoś ma pomysł na to, niby proste próbowałem wszystko, co mi wpadło do głowy, ale sprawdzając efekt moich rozwiązań w Maintenance->NAT Table, zawsze widzę połączenia z WAN1 i WAN2 dla niby przekierowanych tylko na WAN2 urządzeń.
Myślałem jeszcze o innym rozwiązaniu, niestety też nic z tego nie wyszło, chodziło o to, żeby wszystkie urządzenia z ww zakresu korzystały z agregacji 2 łączy, natomiast ograniczeniem były by niektóre porty, które to miały by zakaz ruchu np. na WAN 2 (np. torrenty).
Z góry dzięki jeśli ktoś coś dorzuci do moich rozmyślań.

nie wiem czy o to chodzi, ale to jedyne co mi przyszło do głowy
zwykle w podobnych przypadkach to jest tak, że reguły przetwarzane są liniowo lub para-linowo
więc zakładając, że masz dobre reguły (tj. działanie każdej z nich sprawdziłeś "osobno") to prawdopodobnie są w złej kolejności

Spróbuj przez Policy Routing -
http://www.tp-link.com.pl/faq-530.html

Jeżeli to nie rozwiąże twojego problemu proszę o kontakt ze wsparciem technicznym producenta:

Sprzętami SMB zajmuje się pan Rafa Sas.

Dziękuję wszystkim za pomoc, rozwiązanie znalazłem dziś rano, taką samą instrukcję co kolega administrator podesłał, wcześniej musiałem popełnić gdzieś błąd i się zapętliłem, nie widząc tak prostego rozwiązania.
Teraz wszystko testuje i wygląda na to że będzie ok.
Dziękuję Wszystkim

Nie ma sprawy, w razie problemów zapraszamy ponownie do nas na forum. Pozdrawiam!