TD Vg3631 ciągle wyskakuje ograniczenie dostępu

Dzień dobry .
Od ok roku jestem posiadaczem TD Vg3631 i od kilku dni mam z nim wielkie problemy .
Router po włączeniu od razu pokazuje ograniczenie dostępu po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu czasami działa kilka godzin lub minut albo i wcale i zawsze prędzej czy później na laptopie wyskakuje w sieci ,że ma ograniczony dostęp .
Zmieniłem a właściwie wgrałem nowy firmware / dwa razy/ z strony producenta i nic to nie pomogło .
Router pracuje pod neostradę
--- inny ruter tp-link pracuje bez szwanku .
Proszę o porady .

Używasz na nim funkcji VoIP-owej?

Nie , nie używam tej funkcji .

To samo co tu


identyczne objawy mam i ja co prawda na fw beta z września ale jak widać nie ma to żadnego znaczenia i runęła teza supportu, że problem występuje tylko na fw testowych!

Sprawa mojego problemu została rozwiązana .
Router chodzi już od kilku dni i nie widzę problemów jakie wyżej opisywałem .
Problem rozwiązał nowy soft który znalazłem tutaj na forum...
O dziwo teraz mój router chodzi lepiej niż kiedyś i ma jeszcze lepszy zasięg niż z fabrycznym softem .
Wszelkie aktualizacje itp z strony tp-link kończyły się niepowodzeniem .

Możesz wrzucić dokładną wersję tego oprogramowania lub obrazek ze statusu routera z wersją?

Jest to : TD-VG3631_V1_130902_Beta

Print Server w konfiguracji routera masz włączony czy wyłączony?

Print Server w konfiguracji routera jest włączony .

Dokładna wersja która rozwiązała mój problem

No to chyba jakieś cuda :o mi na tej wersji wariował niesamowicie do tego stopnia, że postanowiłem sprzedać to cudo bo ja potrzebuje stabilnego urządzenia ze względu na Voipa i nie mam odwagi aby ponownie zaufać temu oprogramowaniu.

Ja tylko napisałem ,że w moim przypadku ta wersja spowodowała : Rozwiązanie moich wcześniejszych problemów czyli prawie niemożliwość zalogowania się do routera i ciągłe ograniczenie dostępu .... Po wgraniu tej wersji router zaczął znowu mnie słuchać i okazało się ,że teraz zasięg mam w całym domu na ful ..wcześniej przez ok pół roku /jak ruter chodził dobrze/ na parterze zasięg miałem pomniejszony o dwie do trzech kresek - mimo ,że wgrywałem nowe oprogramowania z strony producenta .