Statyczne IP - konfiguracja routera

Witam!
Posiadam internet radiowy, abym mógł mógł przekierować sobie monitoring, zamówiłem statyczne IP u dostawcy, jednak nie wiem jak to skonfigurować w routerze. Nie wiem jaka maske sieciowa ustawic i jaka domyślną bramę, mam jedynie ip od dostawcy. Mój router to tl-wr1043nd

Poproś dostawcę o pełną adresację jaką musisz wpisać do WAN-a (adres IP, maska, brama internetowa i DNS-y) wtedy możemy dalej pogadać.
W linku przykładowa konfiguracja dla BCS-a -

Może dostawca przekieruje ci wskazane porty i router zrób przeźroczyście.

Problem pojawia się, bo usługodawca powiedział że adres jest natowany, i sam nie zna ani DNS-ów, ani maski i bramy, czy ktoś wie czy jest w ogóle przy tym możliwość skonfigurowania zdalnego dostępu? Mało tego w ofercie isp pobiera opłate (10zł/mc) za adres zewnętrzny, którego nie da się skonfigurować? Jeżeli miałby mi przekierować porty dostawca, to jak to załatwić z nim, podać port i poprostu powiedzieć że na mój adres ma być przekierowany?

Co z tego, że jest natowany. Musi znać DNS-y.
Podaj mu adresy z rejestratora i niech przekieruje porty i powinno działać.

Możesz wykupić usługę VPN-a gdzieś w sieci i łączyć się przez serwer pośredniczący.

Adres ten musi być widoczny na stronie RIPE jaki i na twoim porcie WAN routera. Wtedy możemy mówić o dostępie do publicznego IP.