Sprawdzenie ustawienia TL-WR740N po resecie

Witam, mam router wr740n ver.4.23 , chciałbym żeby sprawdzić czy dobrą ma konfiguracje oprogramowania. Oto ustawienia które były zmieniane :

Wg. ss widać że router pracuje jako Access Point .Kabel wpięty do portu WAN .Wireless Network mode ustaw sobie np. 802.11 b+g+n czy też i bez N np b+g .Wireless Chanel (kanał ) Zainstaluj program Inssider przeskanuj siec i dobierz kanał najmniej zaszumion w twej okolicy .Zabezpiecz siec wifi zakladka Wireless Security .Po każdej zmianie zapisz ustawienia.

Jeszcze raz, bo nie to wysłałem. Oto moje ustawienia:

Tak świeci router:

miga 2 i 3 z tych co świecą

nie działa strona radia internetowego w firefox i chrom, działa w Tor.
poza tym internet działa.

Pokaż zakładkę status .Zobacz również czy ping idzie np do 8.8.8.8:

Spróbuj zmiany adresu LAN na 192.168.2.1. U ciebie zakładka Local IP adres. Spróbuj zmienić protokół TKIP na AES.

zakładki status:

ping 8.8.8.8 -t :
http://wklej.org/id/1495364/
cały czas idzie.
jak zmienię protokół na AES to nie mam połączenia z internetem. kabel z internetem podłączony jest do WAN, internet radiowy
zmieniłem LAN :

nadal open.fm nie działa.

Adresację na WAN-ie dostajesz czyli net działa prawidłowo. Tylko ta stronka nie wchodzi czy jakieś inne też? Tor nie blokuje? Internet odbierasz przy pomocy jakiejś anteny zewnętrznej czy masz AP-ka? Na IE działa?

Inne strony działają, na IE też nie działa ten open.fm, tylko na TOR właśnie działa. Internet radiowy, jest antena na dachu, idzie kabel do routera i zasilacz jest do anteny. AP-ek ?
Czy warto powrócić do firmowego oprogramowania tp-link ?, chodzi mi pod względem bezpieczeństwa i stabilności, które lepsze.

Pod względem konfiguracji obecne Fv. które posiadasz ma więcej opcji . Jeżeli chodzi które lepsze to już na podstawie własnych spostrzeżeń sprawdzisz .

Spróbuj pominąć router i sprawdź czy to radio działa.

Z pominięciem routera też nie działa, tylko na TOR działa ten open.fm.
Chciałem zaktualizować ten fw , pobieram to ftp://ftp.dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2013/2014/04-18-2014-r23919/tplink_tl-wr740nv4/
i nie mogę tego otworzyć, jak to zrobić ?

Skoro pominąłeś router to wina może być już tylko dostawcy lub komputera.
ftp://ftp.dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2013/2014/04-18-2014-r23919/tplink_tl-wr740nv4/tl-wr740nv4-webflash.bin
ten plik musisz pobrać na komputer a następnie w dd-wrt przechodzisz do Administration i firmware upgrade.
Please select a file to upgrade i klikasz na wybierz plik. Zaznaczasz plik który pobrałeś i klikasz na dole Upgrade.

Może winny jest TOR? Skoro przez niego idzie? Odinstalowywałeś TOR?

Witam,
Po odinstalowaniu Tor też nie działa ten open.fm,
zaktualizowałem ten fw
dziękuje za pomoc Heinz, CHACA, wojtek2803.