Router TL-WR841N - problem z konfiguracją PPPoE

Pokaż jeszcze raz status routera.

Podczas robienia screen-a kabel od dostawcy miałeś podłączony tylko do portu WAN na TP-linku? Login i hasło 100% poprawnie?

Tak jest, robiąc screena miałem podpięty kabel do portu WAN. Login i hasło na 100% jestem pewny, kilkukrotnie go wpisywałem i już znam go na pamięć :slight_smile:

Próbowałeś wyłączyć i włączyć zasilanie mając podpięty kabel ethernet do WAN-a TP-Linka.

Wyciągnąłem z kontaktu zasilacz modemu i tp-linka, niestety tez nic to nie dało

To nie mam więcej pomysłów. Przy wpisanym mac-u sądzę że to problem z loginem lub hasłem.

No ja też już nie mam więcej pomysłów. Nie mam pojęcia co może być. Najlepsze jest to, że sprawdzałem router w innym miejscu to działa bez zarzutu.

Próbowałeś ze zmianą IP na LAN na 192.168.2.1 save i reboot? Pokaż jeszcze Status od góry.

Nie próbowałem ale zaraz zobaczę czy coś to da.

Niestety nic z tego. Próbowałem zmienić IP i nic to nie dało. Napiszę do TP-Linka, może z tym modelem modemu, który mam on jakoś się "gryzie" i dlatego nie chce się łączyć.

Zresetuj go do ustawień fabrycznych i spróbuj konfiguracji przez Quick Setup. Wszystkie konfiguracje zapisuj i dawaj reboot. Rób to z podłaczonym portem WAN. Jest jeszcze opcja z wgraniem do niego softu alternatywnego Gargoyle https://www.gargoyle-router.com/downloads/images/ar71xx/gargoyle_1.6.2-ar71xx-generic-tl-wr841n-v8-squashfs-factory.bin