Przewód sieciowy

Nie jak podłącze ten kabel do laptopa to internetu nie będzie jest to LB 2.0 ZTE biały ze ściętym bokiem.

Mówię o kablu z LB do poru WAN TP-linka. Musisz mieć na nim dostęp do internetu żeby dostarczyć go do Tp-linka to chyba logiczne.

Jak podpinam kabel z LB do laptopa to działa Internet niestety jak podłącze do TP-LINKa to nie działa.

MAC Address: F8-D1-11-B7-A7-AD IP Address: 0.0.0.0 Dynamic IP Subnet Mask: 0.0.0.0 Default Gateway: 0.0.0.0 DNS Server: 0.0.0.0 , 0.0.0.0
Tu musi być adresacja z LB na TP-link ty masz same zera. Więc gdzieś jest problem. Uszkodzony router lub kabel. Spróbuj zrobić reset prądowy LB, Możesz jeszcze spróbować konfiguracji jako AP - https://tplinkforum.pl/t/router-bezprzewodowy-jako-ap-punkt-dostepowy/5143

Konfiguracja która mi Pan wysłał nie działa. Jak mogę zamiast tych zer wprowadzić dane z LB ?

Musi działać to jest sprawdzone rozwiązanie, robisz gdzieś błąd który trudno określić nie widząc konfiguracji.

Jak mogę zamiast tych zer wprowadzić dane z LB ?
Adresacja musi znaleźć się tam automatycznie po podłączeniu do portu WAN. W tej drugiej konfiguracji jako AP będziesz miał tam zera bo port WAN jest wtedy pusty.

kabel w Livebox musi być wpięty do innego portu niż żółty. Najlepiej do czerwonego.